Vyzkoušejte make-up z přehlídky Dioru na jaro a léto 2019
Get the look podle kreativního ředitele Petera Philipse.

Veškerou naši pozornost při přehlídce Dior Spring Summer 2019 strhlo taneční představení i dechberoucí modely. S odstupem času se však můžeme zaměřit i na detaily, jako je například make-up. V dnešním Get the look ho můžete vyzkoušet i vy. A nebojte se, nosit ho jde i jinde než na přehlídkovém mole.

BB cream

S make-upem šetřeme. Postačí lehký BB cream nebo korektor. Zkuste třeba hydratační BB cream od Lancôme. Důležité pro nás je, abychom vypadaly, že jsme se zrovna vzbudily. Vše dokonale zapudrujeme a přidáme trošku růžové tvářenky. To hlavní teprve přijde.

lancomecara

Rozcuchané obočí

I když nemáte husté obočí jako Cara Delevingne, udělejte z mála víc. Zastřihněte ho, aby rychleji rostlo a kartáčkem ho rozcuchejte do všech stran. Jen ne uhladit! Kartáček se štětečkem od Art Deco bude vaším velkým pomocníkem.

artdecocara

Vnitřní spodní linka

Linky ve stylu 90. let už nás přestávají bavit. Zkusit si linku udělat jako od Diora, to je ovšem výzva! K jejímu vytvoření budete potřebovat pouze kvalitní černou tužku. My vsázíme na osvědčenou kvalitu a tou je v tomto případě dlouhotrvající tužka na oči od Yves Saint Laurent.

ysl

 

cara

Důraz na lesk

Nemůžeme a ani nechceme volit nic jiného než Dior. Navíc nám jejich vyhlášený Dior Addict Lip Maximizer i zvětší rty, což znamená více místa na náš okouzlující lesk. A to pro náš Dior look nutně potřebujeme.

dior