JULIE ŠURKOVÁ A JEJí KUDRNATÁ HŘÍVA
Herečka, tanečnice a především máma Julie Šurková nám prozradila, jak dokáže zkrotit své vlasy a jaký účes preferuje, když je s malou Rosalií.
  • Julie, prosím, představ se nám. Co děláš, co tě baví, jaké je tvé motto a co chystáš?

Jmenuji se Julie a v současné době jsem maminkou. Své dceři se s láskou věnuji na 100 procent, ale zároveň jsem nedávno dokončila studium na DAMU a stala se herečkou na volné noze. Teď online startuje seriál Za oponou, který jsme natáčeli před Vánoci. V divadle mě můžete vidět po boku Martina Trnavského v divadelní hře Rapper nebo v divadle NOD jako Nšoči v představení Vinnetou. Aktuálně se chystám dokončit svůj showreel a rozposlat ho režisérům, kteří mě v poslední době zaujali.

  • Kudrnatá holka jsi odjakživa, měla jsi někdy tendenci si vlasy žehlit nebo barvit? Prozraď nám svoji vlasovou historii.

Samozřejmě, v pubertě jsem měla své období. Přála jsem si dlouhodobé narovnání vlasů. Takovou tu trvalou naopak. Protože žehlení mi trvalo více než hodinu a většinou jsem musela přemluvit kámošku, jinak mě to stálo spoustu nervů a jednu odumřelou ruku. A taky jsem se ve třinácti obarvila na černo, jak jinak než doma s kamarádkou, tou nejlevnější barvou z drogerie.

  • Máš malou dceru, jaký účes preferuješ, když jsem s ní?

Nevím, jestli to má profi název, ale já tomu říkám bobek, drdůlek, drcek. Prostě takový TO omotaný nahoře.

  • Hříva, jakou máš ty, vyžaduje spoustu péče. Jak často navštěvuješ kadeřnický salon a ke komu chodíš?

Na vlasy chodím pravidelně každý měsíc a to na vyživující treatmenty k Lindě Žákové do Paul Mitchell. Jednou za čas zamířím na barvení do salonu Niche k Honzovi Balcaříkovi. A přirozený upravený kudrliny mi umí krásně vyfoukat Barbora Bajerová z kadeřnictví Spell.

  • Máš své oblíbené vlasové produkty, které používáš?

Nedávno jsem o tom dělala příspěvek a navazující stories na Instagramu, protože se mě na to ptá spousta kudrnatejch holek. Co mám vyzkoušené a na co nedám dopustit, jsou tyhle moje MUST HAVE produkty: protein spray Label.mTwirl Around Paul Mitchell a kvalitní difuzér. Pořád zkouším něco nového, třeba teď řadu Marula Oil od Paul Mitchell, a jsem nadšená."

  • Chtěla bys do budoucna s vlasy něco měnit?

Vždycky jsem chtěla být blondýna s tím věčně upraveným účesem, jako má Margot Robbie ve filmu Vlk z Wall street. Tak uvidíme.

View this post on Instagram

Parents self portrait 🖤

A post shared by Julie Šurková (@dzulees) on