SOUTĚŽ: Vyhrajte 5 vstupenek na zářijovou edici Mercedes-Benz Prague Fashion Week
Díky ELLE Beauty Club můžete sedět v první řadě.

Česká módní událost sezony je tu! Nejvíce zahraničních účastníků v historii, přehlídky na různých lokacích a volně přístupný doprovodný program - zářijový Mercedes-Benz Prague Fashion Week přinese pro každého zájemce o módu něco. Kromě nového uspořádaní v interiéru Clam-Gallasova paláce, kde se uskuteční většina módních přehlídek, nabídne módní týden také site-specific show Zuzany Kubíčkové v Galerii Rudolfinum a open-air přehlídku Jana Černého na Letenské pláni. 

V rámci čtyř přehlídkových dní se od soboty 1. do úterý 4. září 2018 představí 15 českých a slovenských autorů a značek a dva vysokoškolské ateliéry. Můžeme se těšit na přehlídku Adama Kosta, Denisy Nové, Jana Černého, Michaela Kovačika, Pavla Brejchy, Terezy Vu, Zuzany Kubíčkové, autorských dvojic ALTER ERA, CHATTY a LAFORMELA, svou první samostatnou přehlídku bude mít vítěz soutěže VAN GRAAF Junior Talent 2018 Martin Kohout, návrhářka Dominika Kozáková, tvůrčí trojice Krnáč, Babicová, Coufalová a také studenti Ateliéru designu oděvu zlínské Univerzity Tomáše Bati. Na molo se vrací také Ateliér designu oděvu a obuvi pražské UMPRUM, slovenská Nehera i největší domácí producent pánské konfekce značka Blažek. 

Užijte si maraton přehlídek spolu s ELLE. Právě díky Beauty Clubu máme možnost usednout do první řady jedinečné přehlídky Chatty presented by ELLE. 

Stačí nám odpovědět na otázku:

Jaké dva produkty pro vytvoření pih použila make-up artistka Jana Darmovzalová v posledním tutorialu?

Odpověď najdete ZDE.

MBPFW SOUTEZ EBC

 

Soutěž byla ukončena.