Doplňte si svojí make-up taštičku o produkty #newin

Text: Patricie Emingerová 

Rtěnka Addicted Stellar Halo Shine, DIOR, prodává Douglas, 1090 Kč

Hydratační rtěnky Dior Addict Stellar Halo Shine s shimmer finishem v 15 odstínech. Od narůžovělých tónů až po fialové. Tmavší barvy ideální pro výraznější líčení, nude pink na rtech pro každenní nošení. 

Make-up Forever Skin Glow, DIOR, prodává Sephora, 1410 Kč

Další novinkou, která nás baví, je Dior Forever 24h Wear. Make-up s 86% skincare bází, takže nejen projasní a sjednotí pleť, ale zároveň se o ni postará do hloubky. Vytváří glowy efekt šťavnaté vyživené pleti. Pro ty z vás, které jsou si jistější v matném make-upu, vyšel v nové řadě i Forever Matte Foundation, který zamezí odleskům po celý den.

Nová pečující řada Pure Shots, YVES SAINT LAURENT, prodává Marrionnaud, od 2599 Kč

YSL přišlo s novou skin care řadou Pure Shots, v níž najdete čtyři obnovujucí séra a vysoce hydratační krém. A až séra vypotřebujete, jejich obal nevyhazujte, stačí vyměnit pouze skleněný shot uvnitř.

YSL, PURE SHOTS

 

Paletka očních stínů Afterglow, NARS, prodává Sephora, 1490 Kč

Jednoduché teplé líčení s pomocí NARS Afterglow paletky. Odstíny sytě růžové a zlaté pro ozvláštnění looku, hnědá a oranžová přes víčko pro dokonalý #everydaylook. 12 stínů bohatých na pigmentaci v jedné paletce. 

Lesk na rty Gloss Bomb Clear Gloss Madness, FENTY BEAUTY, prodává Sephora, 430 Kč

Fenty Beauty a jejich ikonické lesky na rty. Nádherně voní, nelepí a drží několik hodin. A teď navíc rozšířily #GlossBomb řadu o průhledný lesk. Pro přirozenější vzhled a jemné zvýraznění rtů se dá nosit bez podkladu nebo můžete aplikovat přes jakoukoli rtěnku.

Mlha na obličej What It Dew, FENTY BEAUTY, prodává Sephora, 780 Kč

Fenty beauty rozjasňující a hydratační mlha ve spreji. Osveží i přes make-up během dne nebo se dá použít na vyčištěnou pleť jako báze. Navíc má nelepivou texturu, kterou během pár sekund na pleti ani necítíte. Must have! 

EBC promo