Podzimní purpurové laky na nehty

Podzimní sychravé počasí je tu. A co se nejvíc hodí k studenému počasí? No přeci horká káva nebo čaj v ruce. A je to tu! Období, kdy máme svoje nehty na očích víc než kdy dřív. A jestli i vy patříte k těm, které potěší upravená manikůra, pak jsme pro vás vybrali 4 naše oblíbence laků na nehty. A předem upozorňujeme, že purpurová je naše barva podzimu!

YVES SAINT LAURENT, La Laque Couture

Odstín - N°75 Fuchsia Overnoir, 690 Kč

Noste lak na nehty jako módní doplňek od Yves Saint Laurent. Nejmodernější polymery v kombinaci s mikrozrcadly vytvářejí odolný film a zaručují dlouhotrvající lesk a odolnost. Díky květům čilské růže a výtažkům z mořských řas, které jsou zdrojem vápníku, toto složení posiluje, chrání a zkrášluje nehty. Po nanesení je lak dokonale suchý během pár minut.

GUERLAIN, La Petite Robe Noire

Odstín - 007 Black Perfecto, 429 Kč 

Jestli chcete být trochu odvážnější tento lak je pro vás! Značka Guerlain vytvořila svým lakem na nehty Vernis a Ongles La Petite Robe Noire parfémovanou barvu. Nezbytný doplněk pařížského stylu s jemně parfémovanou a ultra lesklou texturou ke každodennímu doladění Vašich malých černých šatů. 

 

DIOR, Dior Vernis

Odstín - 800 Now, 770 Kč

Generaci laků Dior Vernis určitě znáte. Jejich výjimečně bohatá texturu, která vykouzlí gelový efekt o několika dimenzích, je prostě špička. Ergonomie nového štětečku laků Dior Vernis je měkčí, delší, zaoblená a štěteček je rovně zastřižený, díky čemuž umožňuje bezchybné nanášení i s méně zkušenou rukou.

 

OPI, Collection Fan Favorites

Odstín - Mrs. O'Leary's BBQ, 290 Kč

Naprostá klasika mezi laky, Opi. Tady není možnost šáhnout vedle.  Ale jak už jsme vám určitě nastínili. Vybírejte barvy mezi purpurovou a tmavě fialovou. 

EBC promo