3 rozchody, které rozesmutnily celý svět

Koronavirus a krize s ním spojená prověřila nejen naši finanční zajištěnost, ale také naše vztahy. Možná jste také zaregistrovali, že některá přátelství se kvůli jiným starostem zkrátka odklonila na druhou kolej. Říká se, že v krizi poznáte pravý charakter člověka, a tak není divu, že prověřila i mezilidské vztahy. Této zkoušce se nevyhnuly ani celebrity a některé z nich dokonce v posledních týdnech oznámily své rozchody i rozvody. Které nás mrzí nejvíce?

Mary-Kate Olsen a Olivier Sarkozy

Po pětiletém manželství se tento slavný pár rozhodl, že jej ukončí. Bratr bývalého francouzského prezidenta se prý se světovou návrhářkou a herečkou poslední dobou dost hádal. Vyústilo to až v to, že mu přikázala, aby si do poloviny května odstěhoval veškeré věci z jejich společného bytu v New Yorku. Podle webu TMZ prý Mary-Kate podala už i žádost o rozvod.

cara
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Cara Delevingne a Ashley Banson

Ještě před nedávnem se na milánském fashion weeku chovaly jako ty nejzamilovanější hrdličky. Koronakrize však prověřuje i ty. Podle magazínu People se v posledních měsících dohadovaly ohledně maličkostí, ale až karanténa jejich vztah dovedla ke konci. Delevingne se přestěhovala k herečce Margaret Qualley.

cara
Zobrazit příspěvek na Instagramu
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Adele a Skepta

Britská zpěvačka Adele prošla během posledních měsíců obrovskou fyzickou proměnou. Začala pravidelně cvičit a upravila i svůj jídelníček. Co ale její změnu nevydrželo, byl její vztah s rapperem Skeptou. Umělec dříve randil například s Naomi Campbell. Věříme, že Adele nyní o nápadníky nebude mít nouzi.

ELLE

ELLE PŘÍMO VE VAŠÍ SCHRÁNCE S POŠTOVNÝM ZDARMA

Nechcete přijít o nové číslo? Nechte si ho poslat domů. Výtisk vám doručíme až ke dveřím po celé České republice za stejnou cenu jako v obchodě, aniž byste museli platit poštovné. Stačí kliknout ZDE. (Akce platí pouze pro ČR.)