REKLAMA

Adele a seriál? Co chystá diva, na jejíž album tak netrpělivě čekáme?

REKLAMA

 

Pokud jste to zatím nezaznamenali, minulý týden fanoušci začali po Spojených státech a Velké Británii vídat pop-up billboardy „30“, které mohou dost dobře signalizovat, že je nové album zpěvačky za rohem. Na Instagramu Adele se také objevilo krátké video s datem, a to sice 15.10. A názvem „Easy on Me”. Je to ohlášení prvního singlu? Podle zprávy magazínu Vulture může na novou hudbu těsně navazovat televizní speciál. 

 

„Žádné dohody nejsou k dispozici a rozhovory jsou stále neveřejné. Pokud se to ale stane, zdroje uvádějí, že televizní událost bude pravděpodobně debutovat do konce roku, uvádějí redaktoři Vulture 

Není jasné, jaký typ speciálu by si zpěvačka vybrala a jaké streamovací službě by dala přednost. Adele propagovala své album 25 (z roku 2015) televizními koncerty na BBC a NBC v listopadu a prosinci téhož roku, vyjde s něčím podobným? 

 

 

Vulture dodává, že se zástupci Adele údajně s projektem seriálu obrátili výhradně na americké sítě, což naznačuje, že se nerozhodla jen pro strategii živých přenosů. 

Taylor Swift nedávno posunula zveřejnění svého nového alba, fanoušci si myslí, že je to kvůli Adele a kvůli zprávě o seriálovém projektu. Je to možné? Dozvíme se více informací záhy? Jste nedočkaví?  

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA