Bianca Censori: nová módní ikona, nebo oběť crazy Kanye Westa?

Bianca, Kanye a jejich lovestory

Bianca Censori, která je o 18 let mladší než West, pro něj začala v listopadu 2020 pracovat, poté, co jí přes zprávy na Instagramu nabídl pozici designérky jeho módní značky Yeezy. Bianca nechala studia na University of Melbourne a práci přijala. Než si s Kanyem vytvořila bližší vztah, nebyla údajně ani velkou fanynkou jeho hudby. I když není přesně jasné, kdy se jejich profesionální vztah změnil na osobní. První náznak intimnějšího spojení přišel v prosinci 2022, kdy West vydal píseň s názvem „Censori Overload“, což se považuje jako coming out Kanyeho nového vzplanutí. Začátkem ledna pak spolu byli West a Censori poprvé společně vyfoceni při společné večeři ve Waldorf Astoria Beverly Hills, kde v té době rapper žil. K velké nelibosti Kim Kardashian, která tou dobou byla s Kanyem rozvedená pouhé dva měsíce, se Kanye a Bianca během soukromého obřadu v lednu vzali. Spekuluje se sice o tom, že ačkoli si vyměnili sliby a prsteny, nemá jejich svazek právní váhu. Kim dlouhodobě Biancu podezřívala, že má na jejího manžela zálusk. Mělo to být ještě v době, kdy mezi Kanyem a Biancou žádný oficiální vztah nebyl. Kim to ale už tehdy tušila a neměla prý kvůli tomu Biancu vůbec ráda. Ženská intuice se zkrátka nemýlí.

Mohlo by se vám líbit

Kim Kardashian vs Bianca Censori. Kdo z žen Kanye Westa je stylovější?

Jedna se s ním rozvedla a druhá si ho zanedlouho poté v tichosti vzala. Ačkoli vzájemná tisková prohlášení jsou zalitá sluncem, spekuluje se o tom, že ve skutečnosti mezi bývalou i současnou ženou Kanye Westa probíhá soupeření. V něm nejde ani tak o Kanyeho, jako o ego a titul módní ikony. Která z žen Kanyeho je podle vás zajímavější osobnost?
elle.cz

Italské líbánky

Nedávno sezdaný pár se už nějakou dobu nachází v Itálii. Bianca tady zásadně chodí bosa nebo naopak na jehlových podpatcích, v legínách nebo v průhledných punčocháčích, pod které nenosí spodní prádlo, což je přes tenoučkou tkaninu silonek patrné. Horní polovinu těla jí (ne)zakrývají titěrné trojúhelníky plavek nebo tělo obepínající a často také transparentní topy. Kanye chodí bos, a to i tehdy, když si večer vyrazí v obleku do restaurace a hlavu si často kryje černým ručníkem. Jistě, v Itálii bývá v srpnu vedro k zalknutí, proto mají koneckonců také Italové celý srpen dovolenou, ale outfity do středomořského podnebí lze jistě pojmout i jinak.

Pokuta za módu

Kvůli jejich zvláštnímu výběru outfitů se oba už několikrát dostali na titulní stránky místních i světových tabloidů. Kritici se zaměřili zejména na Biancu, za to, že v konzervativní katolické zemi „chodí prakticky nahá“. Na posledních fotkách měla brunetka oblečený transparentní tělový catsuit a v některých chvílích si byla nucena zakrývat bradavky kabelkou. Italové jsou naštvaní, protože jim to připadá neuctivé vůči jejich víře i kultuře a také se jim to zkrátka zdá neslušné. Volají po tom, aby byli Bianca s Kayem potrestáni. Podle italského ústavního soudu může být tomu, kdo se obnaží v místě nebo v blízkosti místa navštěvovaného nezletilými, udělena pokuta od 5 000 do 10 000 eur, nebo může být dokonce potrestán odnětím svobody na čtyři měsíce až čtyři roky. „Tomu se neříká móda. Tomu se říká neslušnost,“ vyjádřil lakonicky svůj názor jeden z Biančiných kritiků.

Mohlo by se vám líbit

Příběh o muži, jehož ego potřebuje ženy

Skoro jako námět na novou disneyovku. Princ opustí království, ale posléze na břehu tůňky upadá a proplakanou nocí se z něj stává strom. Co rozpad slavného páru Kimey prozrazuje?
elle.cz

Urážka Boha? 

Bianca a Kanye navíc dávají na odiv svou víru v Boha. V Itálii, kde je křesťanská víra velmi silně zakořeněná a kde ve Vatikánu dokonce sídlí hlava křesťanské církve, navštěvují mše, ale věřící followeři se na Instagramu pod fotkami Biancy bouří. Pod fotkou s popiskem „Freedom“, která ukazuje Biancu ve vysokých černých kozačkách a se zadečkem, genitáliemi a prsy přelepenými černou páskou, která navíc na zadečku tvoří kříž, se množí znechucené komentáře: „Tohle je ironie od někoho, kdo tvrdí, že je manželka věřícího.“ Nebo: „Tohle je výsměch kříži, na kterém Ježíš vykrvácel a zemřel a který zdobí manželku takzvaného křesťana. Nosit kříž jako ona je nechutné, a pokud jste křesťan, mělo by vás to urážet, protože to uráží Boha.“ I když se jedná o příspěvek jednoho z neoficiálních instagramových účtů, který přímo Biance nepatří, pravost jejích ostatních módních kreací je nezpochybnitelná. 

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

V moci Kanyeho?

Kromě kritiky se ale objevují i upřímné starosti o Biancu. Fanoušci upozorňují na to, že dokud nebyla pod Kanyeho vlivem, oblékala i chovala se normálně. Teď se obléká tak, aby pokud možno nic nezakryla nebo aby minimálně způsobila rozruch. Považují to za přímý důsledek Kanyeho vlivu na její osobnost. Kanye už v minulosti přiznal, že není neurotypický. Spekuluje se dokonce o tom, že má autistické rysy, které se podle jeho matky projevovaly už od dětství: „Kanye byl talentovaný, ale kousavě upřímný a s ostatními nikdy dobře nespolupracoval“. To by mohlo být vysvětlení jeho společenské nepřizpůsobivosti, neochotě zapadnout a na druhé straně také výjimečnosti. Jestli a jak se to projevuje i v jeho vztahu s Biancou, je nejasné. Ale jeho módní vliv je patrný.

Odborníci na vztahy tvrdí, že Kanye West uplatňuje kontrolu nad svými partnerkami tím, že mění jejich oblečení. Podle nich se stačí podívat na outfity, které nosila Kim Kardashian, Julia Fox a nyní i Bianca Censori. Nejen, že nesou společný rukopis, ale jsou podle nich přímo „červenou vlajkou“ Kanyeho nezdravého vlivu na své partnerky. Tvrdí, že je to známka narcismu a že vše pramení z jeho přesvědčení, že „jeho perspektiva je lepší“ a že jeho partneři jsou prostě „doplňkem k podpoře jeho požadované image“. „To je tak smutné. Vypadá, jako by byla ovládána a jako by jí to bylo extrémně nepříjemné. To není úctyhodné. Madam, je v pořádku odejít z Hollyweirdu.“ shrnul to na Instagramu pod jedním z Biančiných diskutabilních outfitů fanoušek, který evidentně sdílí stejný názor jako odborníci.

Mohlo by se vám líbit

Vztah s narcisem vás zraní. Jak poznat, že jste uvízli v jeho spárech?

O této poruše osobnosti jste už nejspíš slyšeli. Není to obyčejné „jájínkovství", ani otravná sebestřednost. Projevuje se trvalou potřebou obdivu od druhých v kombinaci s nedostatkem empatie.
elle.cz

Zdroj: Instagram, dailymail.co.uk, pagesix.com, amywalkerswrites.medium.com