Hot taťkové showbyznysu

 

Showbyznys má na tělesnou kondici mužů stejně zhoubné nároky jako v případě žen. Mužská tělesnost však není tak exponovaná, a proto si hollywoodští taťkové kila navíc mohou dovolit mnohem dříve, a to i když ani nevyhráli svého prvního Oscara. A i přes nabranou váhou nahlížíme na hvězdné tatínky s laskavým ohledem. Proto se mnoho z nich nebojí svojí částečně vytrénovanou ale na některých místech i zanedbanou postavu ukázat na sociálních sítích. Zde je přehled těch odvážnějších a zároveň nejvíce sexy taťků showbyznysu, o kterých možná víte, ale protože je nesledujete, o tohle jste přišli. 
 

 

A jak se to vlastně stane, že se z oné single „gym queen“, nad jejíž posty slintá celý svět, stane tenhle s pupíkem vyvalený otec? Dovolíme si zde odložit pár zajímavých faktů a čísel. Podle studií, které provedla řecká lékařská asociace mají ženatí muži daleko větší sklony k tloustnutí než single muži, a to hlavně v oblasti břicha. Připisují to zvyšujícím se porcím kalorií, menšímu tělesnému pohybu, a dokonce i méně aktivnímu sexuálnímu životu. Průzkumu spojeného se studií se zúčastnilo celkem 2000 osob, přičemž všichni byli zadaní. A k čemu vědci dospěli? Zhruba tři čtvrtiny lidí přiberou poté, co se zamilují. Muži uvedli, že v prvním roce vztahu přibrali na váze mnohem více než ženy (celkem 69 % a 45 % v uvedeném pořadí).

 

 


Hrdina akčních filmů, Will Smith se například na svém účtu na Instagramu vymlouval na pandemii Covidu. Jeho reels příspěvek odkazující na to, jak během této doby přibral s dynamickým prostřihem z posilovny však nakonec komicky skončil stejným záběrem, jakým začal. To jest tím, kde je herec vidět jen ve spodním prádle se značně zaoblenou podstavou. I přesto spustil výzvu, které se chytlo hned několik kolegů včetně známého rappera a producenta Dr. Dre

 

 

Mark Wahlberg teď přibral trochu plánovaně, a to díky postavě faráře v dramatu Stu, které bude mít premiéru v lednu příštího roku. „Bohužel jsem musel konzumovat dva týdny 7 000 kalorií, a pak další dva týdny 11 000 kalorií. Bylo to zábavné asi tak hodinu,“ prohlásil herec v pořadu The Tonight Show. Stěžoval si na to, že do sebe musel nutit jídlo i tehdy, když se cítil úplně plný. Teď se však Mark vrací ke své klasické rutině, v níž nevynechává jediný trénink. Musí přeci dbát obrazu toho kluka z kultovní devadesátkové kampaně Calvin Klein.

 

Tištěný magazín

Elle cover
REKLAMA