Jak se obléká nejbohatší muž planety, Jeff Bezos?

 

Zatímco většinu novoročních párty na světě překazil omikron, pro Jeffa tato varianta nepřipadala v úvahu. Vstup do dalšího roku oslavil velkolepě a jak se patří s přáteli na ostrově Svatý Bartoloměj po boku přítelkyně Lauren Sanchez. Ovšem internet tato událost nezaujala kvůli žádným pandemickým restrikcím, či skandálním párty, ne, samozvaní módní stylisté na sociálních sítích si všimli změn, kterými jeho šatník za poslední dobu prošel. A vlastně je to transformace opravdu nepřehlédnutelná.  

Svatý Bartoloměj je mikro perlou Karibiku, která se přes svátky mění na centrum světového dění, jelikož v jeho tyrkysových vodách kotví ty nejkrásnější a největší jachty světa i se svými bohatými a mocnými majiteli. Stejně tak tomu bylo i v případě Bezose, který ale díky své košili za 1128 dolarů značky Casablanca, rozhodně nebyl inkognito. Tento výrazný kousek doplnil o béžové kalhoty Brunello Cucinelli za 695 dolarů. Tento outfit zvolil ve velmi upnuté variantě. Je to značná změna, oproti dřívějšku, kdy se snažil spíše módou nevyčnívat. Nyní létá do vesmíru v cowboyských kloboucích a brázdí pobřeží jako Disco Stu. Možná je tato změna přirozeným vyústěním faktu, že Amazon nyní prodává ve velkém i fashion kousky a může za to snad jeho přítelkyně, či fakt, že se účastní veřejného života více, než kdy dříve? Má na to holt více času, než kdy dříve, když odstoupil z funkce CEO ve své firmě. 

 

 

Jak Bezosův šatník, tak i životní změny naznačují, že vstupuje do nové životní fáze. Zdá se, že všechny khaki kalhoty a nepadnoucí obleky letí do koše a nahradí je více volnočasových, trendy kousků, které jen podpoří zdánlivé miliardářovo rozhodnutí více si užívat volného času. A že si k tomuto sdělení vybral zrovna košili s tak svébytným printem? To vlastně není žádným překvapením, když uvážíme i fakt, že Jeff vyrůstal v Miami. Možná, že nyní nastal čas si vynahradit mládí, které mu uteklo, když budoval největší impérium na planetě. 

A jaké další módní kreace od něj můžeme očekávat? Pokud budeme odhadovat, jak vypadá skrytá část jeho šatníku, která se podaří zachytit pouze vzácně nějakému paparazzi, tak se těšme na další velkolepé a výrazné potisky a barvy. You can take the man out of Florida but you can't take Florida out of the man. 

Předplatné Elle

Elle cover
REKLAMA