Meghan Fox a Machine Gun Kelly jsou zasnoubení

 

“Ano, v tomto životě i v každém dalším. Pod stejnými větvemi, jako jsme se zamilovali, jsem ji požádal o ruku. Vím, že tradice velí jeden prsten, ale já jsem se Stephenem Websterem navrhl dvojitý: smaragd (její životní kámen) a diamant (můj životní kámen) zasazené do dvou magnetických trnových kroužků, které se spojují jako dvě části jedné duše do tvaru srdce,” napsal MGK na svůj Instagram a sdílel video prstenu. Musíme říci, že zpěvák opravdu překonal sám sebe!  

 

 

Meghan sdílela celou romantickou žádost o ruku s popiskem: “V červenci 2020 jsme seděli pod tímto fíkovníkem. Žádali jsme o něco magického. Byli jsme lhostejní k bolesti, které jsme spolu měli čelit v tak krátkém, frenetickém období. Netušili jsme kolik práce a obětí bude od nás tento vztah vyžadovat. Byli jsme opilí láskou. Byla to karma. O rok a půl později, poté, co jsme spolu prošli peklem a nasmáli se více, než jsem si kdy myslela, že je možné, mě požádal o ruku. A stejně tak jako v každém předešlém životě i v těch, které budou následovat, jsem řekla ano." Poté herečka všechny popíchla větou:" A pak jsme si navzájem pili krev.” Myslela to doslova? Pochybujeme. Ačkoliv u této dvojice si nemůžeme být nikdy jistí. 

 

Romance Meghan Fox a Machine Gun Kellyho - vlastním jménem Colsona Bakera – se započala veřejně v červnu roku 2020, avšak tato dvojice se poprvé setkala již o pár měsíců dříve při natáčení filmu Randalla Emmetta Midnight in the Switchgrass a už tam to mezi nimi zajiskřilo. “Naše trailery byly poblíž a já čekal venku, aby se naše pohledy mohly střetnout,” prozradil MGT v podcastu Give Them Lala…With Randall. “Má ty nejkrásnější oči, které jsem kdy viděl.” 

Od léta 2020 se tato dvojice stala prakticky nerozdělitelnou. Meghan a Colson si užívají pozornosti na červeném koberci, dvojitá rande s Kourtney Kardashian a Travisem Bakerem a rozhodně nešetří ani veřejnými projevy lásky... Je kolem nich zkrátka hodně povyku a nic menšího nemůžeme očekávat ani od jejich svatby, na kterou se už nyní velice těšíme. Takže Meghan a MGK moc gratulujeme a přejeme i herečce brzký rozvod, jelikož je stále ještě oficiálně vdaná za Briana Austina Greena a definitivní papírový rozchod stále ještě finalizují. Pokud se tak již nestalo na přelomu roku.

Předplaťsi & Ušetři

Elle cover
REKLAMA