Nejšílenější halloweenské kostýmy celebrit

 

Předpokládá se, že dnešní halloweenské zvyky byly ovlivněny lidovými tradicemi a vírou z keltsky mluvících zemí, o nichž se věří, že některé mají pohanské kořeny. A pokud jde o halloweenské celebrity party, mluvíme o skutečně nezřízené, pohanské zábavě. Oblékání do kostýmů a „kouzlení“ startovalo ve Skotsku a Irsku od konce devatenáctého století. V Irsku jsou masky známé jako „falešné tváře“. Kostýmy se staly populární pro halloweenské večírky v USA na počátku dvacátého století, jak pro děti, tak dospělé. Tady jsou naše oblíbené outfity!

Život v plastu! Beoncé a Jay-Z se v roce 2016 oblékli jako Barbie a Ken a Blue Ivy se také stylizovala do role oblíbené panenky. Rapper byl zabalen do krabice s nápisem „Black Collector Edition“ a „40th Anniversary Ken“.

Heidy Klum byla v roce 2013 v převleku staré ženy k nepoznání, na těle měla ultra-realistické stařecké skvrny a na nohou se jí rozbíhaly křečové žíly. Final touch? Bílá paruka! Její halloweenské party jsou proslulé. Kvůli pandemii koronaviru však již druhým rokem akci zrušila. „Chtěl bych být tento rok ještě zodpovědná, ale rozhodně už na něčem pracuji, protože jsem také kreativní člověk," řekla modelka deníku Metro.

Šestnáct měsíců poté, co přivítala dceru Honor, se Jessica Alba v roce 2009 proměnila v postavu průzkumnice Dory a její manžel Cash Warren se oblékl jako Dorin bratranec Diego. 

V roce 2016 se Katy Perry snažila dostat do politiky! V rámci halloweenského převleku totiž vynesla autentickou masku postavy Hillary Clintonové, včetně blonďaté paruky, protetiky pro změnu tvaru obličeje a elegantního šatníku.  

Ještě před premiérou Disney filmu vynesla autentickou verzi slavné Cruelly rapperka Iggy Azalea, a to včetně notoricky známé paruky. Psal se rok 2013 a na akci Heidi Klum tehdy dorazila i s dalmatinem! 

Jaký outfit se nejvíce líbí vám?

REKLAMA