Nejvtipnější blondýnky z filmů: kam se poděly a co dělají dnes?

Amy Schumer

Amy Schumer je další fantastická blonďatá komička, kterou milujeme. Proslavila se svými stand-up vystoupeními, ale role ve filmech „Vykolejená“, „Jsem božská“ nebo „Dámská jízda“ ukázaly její božský dar bavit lidi v plné šíři. Teď se Amy vrhla spíše do rodinného života. Vzala si šéfkuchaře Chrise Fischera a má s ním malého syna. Přiznala také, že podstoupila liposukci, aby nebyla jediná, kdo ji v Hollywoodu nemá a cítila se lépe. Nestalo se a o své negativní dojmy se neváhala podělit s veřejností. My si ale myslíme, že pokud má někdo tak skvělý komediální talent, je úplně jedno, jestli nosí velikost XS nebo XL.

Cameron Diaz

Cameron Diaz se stala jednou z největších hollywoodských hvězd po její průlomové roli ve filmu z roku 1994 „Maska“. Navzdory tomu, že tehdy neměla žádnou hereckou zkušenost, film vydělal po celém světě 350 milionů dolarů a odstartoval její hereckou dráhu. V roce 1997 si zahrála po boku Julie Roberts v rom-com „Svatba mého nejlepšího přítele“ a už o rok později se objevila ve filmu „Něco na té Mary je“, který tehdy 26leté Cameron vynesl první nominaci na Zlatý glóbus a výplatu 2 miliony dolarů. V roce 2000 dostala za „Charlieho andílky“ už 12 milionů a její dosud nejlepší filmový honorář si vyjednala za film „Zkažená úča“, kdy se vtipná blondýna se širokým úsměvem vsadila, že to bude filmový hit a místo klasického platu si vymínila procento z celkového výdělku. Pěkných 42 milionů dolarů Cameron zajistilo, že se může věnovat opravdu už jen tomu, co má ráda. Napsala dvě knihy o zdravém životním stylu a fungování těla, které se staly velmi populárními. V roce 2018 oznámila svůj herecký důchod a užívá si ho: „Pocházím ze skromných poměrů, takže peníze jen tak nevyhazuji, řekla. „Miluji být nablízku své rodině a přátelům, takže utrácím peníze za letenky, pořádám hostiny, nakupuji tuny potravin a vařím nebo jdu na úžasné jídlo s vědomím, že se nestarám o to, kolik stojí účet,“ prohlásila.

Mohlo by se vám líbit

5 blond ikon, které na Instagramu prostě musíte sledovat

Muži prý mají rádi blondýnky. Podle počtů followerů, které těchto pět blond krásek na Instagramu sledují, jde ale jejich obliba napříč všemi pohlavími. Pokud mezi sledující těchto světlovlasých ikon ještě nepatříte, je to zřejmě jen otázka času. Jsou totiž nejen krásné, ale také inspirující a motivující.
elle.cz

Kristen Wiig

Kristen Wiig debutovala v Saturday Night Live v listopadu 2005. Díky svému humoru se rychle stala oblíbenkyní fanoušků. V roce 2011 ale komediální skeče opustila, protože natočila kasovní trhák „Ženy sobě“. Role trapné smolařky, která jí dokonale sedla, ji katapultovala mezi herecké komediální hvězdy a byla za ni nominována na spoustu cen. Další komediální role na ni čekala ve filmu „Zilionáři“, ale už neposkytla talentované Kristen takový prostor, aby se mohla projevit. Zato ve „Barb a Star jedou do Vista del Mar“, kde hraje jednu z hlavních postav, a uplatňuje zde přesně ten druh humoru, který jí jde. Tak trapný, až člověk neví, jestli se stydět nebo se smát. Prosím, víc takových rolí! V soukromí se na se s hercem Avi Rothmanem stali díky náhradní matce rodiči dvojčat Shiloha a Luny, jejichž jména byla odhalena v titulcích filmu „Barb a Star jedou do Vista Del Mar“.

Kate Hudson

Bláznovo zlato“, „Jak ztratit kluka v 10 dnech“, „Válka nevěst“ nebo třeba „My dva a křen“ – ve všech těchto komediích nás bavila Kate Hudson, dcera Goldie Hawn. Naznala ale, že její kariéra začíná být příliš předvídatelná. Ona sama se vyvíjela, ale i v postavení známé herečky se cítila být omezována filmovými studii, rozhodnutími ve střižnách a monotónností práce, která jí byla nabízena. Poté, co vyrostla v jedné rodině s veterány showbussinessu Goldie Hawn a nevlastním otcem Kurtem Russellem, si dokázala v této situaci poradit: zpomalila. Přestala tolik hrát a hledala různé druhy rolí, které jí nepřicházely automaticky do cesty. Uvedla úspěšnou řadu oblečení Fabletics a rozšířila svou rodinu o snoubence Dannyho Fujikawu. Skvělá role, která jí sedla, přišla s projektem Netflixu „Na nože: Glass Onion“.

Mohlo by se vám líbit

51 odstínů blond: Která je ta pravá?

Od cool platiny přes sexy tóny šampaňského až po medové odstíny. Blond vlasy přitahují maximální pozornost, perfektní eyecatcher. Jste v pokušení jít na blond? Hledáte tu nejvíc sexy barvu? Nehledejte! Máme pro vás tu nejlepší inspiraci z přehlídkových mol a červeného koberce.
elle.cz

Drew Barrymore

Drew Barrymore osciluje mezi dvěma polohami – v jedné je zábavná parťačka, v druhé žena, která bojuje se svými démony. Hvězda filmů „50x a stále poprvé“, „Charlieho andílci“, „Nepolíbená“ nebo „Baba na zabití“ svůj život a hereckou kariéru nazývá „kolem pro křečky“, ze kterého nejde vystoupit. Momentálně se ale o to snaží – i když herecký důchod jako kolegyně a kamarádka Cameron Diaz neplánuje, není teď údajně připravená v hraní pokračovat. Původně si dala pauzu od velkého plátna, aby mohla být více se svými dcerami Olive (10) a Frankie (8). Začala koketovat s myšlenkou o vlastní talk show „The Drew Barrymore Show“ s takovým natáčecím plánem, který by jí umožnil udělat dívkám ráno snídani a vidět je před odchodem do školy a na konci dne je zase ze školy vyzvednout a trávit s nimi čas. „Nesnáším, když o mě lidé říkají, že odcházím do hereckého důchodu nebo že tohle je moje sbohem. Být matkou je ale rolí mého života,“ vyjasnila situaci kolem své kariéry Drew. Do budoucna by si ale ještě ráda zahrála se svým kamarádem Adamem Sandlerem.

Goldie Hawn

Ikona všech vtipných plavovlasých hereček, Goldie Hawn, si užívá plnými doušky toho, co v životě dokázala. Má slávu, ale nelení a když se objeví nová zajímavá role, ujme se jí. Svůj komediální talent, který dobře známe z filmů „Smrt jí sluší“ nebo „Přes palubu“, nechala opět rozehrát ve filmu „Dámská jízda“ po boku neméně úžasné Amy Schumer. Protože už je její jméno v Hollywoodu pojmem, nemusí se za ničím honit – se svým hereckým i životním partnerem Kurtem Russelem si užívají svůj čtyřicet let trvající a stále láskyplný vztah, cestují a jsou pohádkovými prarodiči svých vnoučat. A to doslova – když má některé z vnoučat narozeniny, neváhají se převléknout do pohádkových kostýmů, aby nezkazili žádnou zábavu.

Mohlo by se vám líbit

The power of film: Jak kinematografie ovlivniila naši historii?

Nejsou to jen zábavné pohyblivé obrázky, které nám poskytují optimální dvě hodinky relaxu. Filmy odrážejí náladu ve společnosti, hodnoty a postoje, sílící trendy i minulost. Vedle toho všeho ale umějí také významně ovlivnit budoucnost.
elle.cz

Zdroj: Wikipedia, insider.com, vanityfair.com, csfd.cz, fdb.cz