Princ Harry právě prozradil úplně všechno

 

Vévoda ze Sussexu se objevil v poslední epizodě The Late Late Show Jamese Cordona (který se mimochodem účastnil v roce 2018 i svatby královského páru), aby v tour busu, který je vozil po Los Angeles, odpověděl na všechny doposud nezodpovězené otázky. V sedmnácti minutovém klipu, který byl zveřejněn týden před Maghaniným plánovaným a vysoce očekávaným rozhovorem s Oprah, se Harry naprosto otevřel. Co všechno Cordenovi řekl?

 

 

O odchodu z královské rodiny 

Princ Harry rychle vyjasnil, že nikdy “neodešel” z královské rodiny, spíše se uchýlil s rodinou do ústranní a zřekl se některých královských povinností. Zdůraznil však, že v USA bude dělat totéž co ve Velké Británii a je nadále oddaný veřejné službě. “Nikdy nešlo o to odejít,” řekl Cordenovi. “Všichni víme, jaký umí být britský tisk a ničilo to mé duševní zdraví. Bylo to toxické. Tak jsem udělal to, co by udělal jakýkoliv manžel a otec: 'musel jsem dostat svou rodinu pryč'". 

Načasování klipu naznačuje, že byl natočen ještě předtím, než královna Alžběta potvrdila, že po uplynutí roční “zkušební” doby se Harry ani Meghan nenavrátí ke svým královským povinnostem. 

O tom, kdy poznal, že Meghan je ta pravá 

“Na druhém rande jsem si začal říkat, že tohle je něco speciálního. Byl to způsob, jakým jsme si sedli a jak pohodlně jsme se cítili v přítomnosti toho druhého.” Harry se také rozpovídal o tom, jaké je to randit se členem královské rodiny. 

Mohlo by se vám líbit

Meghan a Harry čekají dalšího potomka! Archie bude bratříčkem

Co je bonboniéra na Valentýna oproti zprávě, že se můžeme těšit na nový přírůstek do královské rodiny. Meghan Markle a princ Harry si pro nás přichystali krásné láskyplné překvapení. Brzy budou čtyřčlennou rodinou. Meghan je znovu těhotná! Tato radostná novinka přišla poté, co vévodkyně ze Sussexu loni v červenci potratila.
elle.cz

O normálním životě 

Jak vypadá klasický den členů královské rodiny? Celkem nudně, abychom byli upřímní... “Uděláme pro Archieho čaj, vykoupeme ho, přečteme mu knihu, dáme ho spát, jdeme do spodního patra, Meg uvaří nebo objedná jídlo, jdeme nahoru, do postele, zapneme televizi, možná pustíme něco na Netflixu...”  

O prvním slově Archieho 

Šestatřicetiletý tatínek prozradil s úsměvem na rtech, že Archie musí být velmi inteligentní, protože jeho první vyřčené slovo mělo tři slabiky a byl jím “krokodýl”.   

O vánočním dárku 

Babička se zeptala, co chce Archie k Vánocům a Meg mu řekla, že vaflovač. Takže nám ho poslala a nyní nesnídáme nic jiného.” 

O seriálu The Crown 

Co si Harry myslí o jednom z nejsledovanějších seriálů na Netflixu o jeho rodině? Zdá se, že se mu show líbí a tvrdí, že je částečně založena na pravdě. Kdyby si mohl vybírat, přál by si, aby ho v dalších dílech hrál Damian Lewis.  

Mohlo by se vám líbit

GOLDEN GLOBES 2021: Nominacím vládnou ženy i královská rodina

Pandemie, hospodářská krize, ani sníh v Malibu... nic z toho nemůže zastavit pomalu se rozjíždějící sezonu předávání těch nejprestižnějších cen Hollywoodu, kterou odstartovalo odhalení nominací na Zlaté Glóby. Kdo má možnost vyhrát? To zveřejnily v livestreamu herečky Sarah Jessica Parker a Taraji P. Henson. O sošku budou bojovat naši lockdownoví oblíbenci, u nichž se dalo čekat, že se do výběru dostanou, ale také přišla mnohá překvapení.
elle.cz