Připravovaný dokument o Billie Eilish má konečně trailer!

Sledujte popovou senzaci Billie Eilish, jak vám roste před očima 

V traileru vysoce očekávaného dokumentu “Billie Eilish: The World’s A Little Blurry”, který mapuje život oceňované zpěvačky, ji vidíme na stadionu vystupovat před obrovskými davy, nahlédneme však i do jejího soukromí a budeme se jen tak poflakovat s ní i jejím bratrem Finneasem, naučíme se s ní řídit a promluvíme s ní o životě i smrti...  

Během jízdy v autě se Billie ptá své matky Maggie Baird: “Proč nám někdo nemůže prostě jen scházet, proč se s tím musíme vyrovnat?” A Maggie odpovídá: “Protože to bolí.” 

 

 

Nahlédnete do "backstage"

Trailer nás také nechá nahlédnout do nikdy nezveřejněných nahrávek z doby, kdy vznikalo debutové album Billie “WHEN WE ALL FALL ASLEEP, WHERE DO WE GO”. Diváci se tak mohou podívat na to, jak vzniká v jejich domácí ložnici/nahrávacím studiu umělecké dílo, které později získá pět cen Grammy

Billie je opravdová. Reálná. A nebojí se přiznat, že stále ještě občas spí v posteli svých rodičů, protože ji “děsí monstra”. Nechá nás nahlédnou i do svého útlého dětství, kdy ji jako miminko drží otec nad klavírem a připravuje se s bratrem na další “show”. 

Je jedním z nejslavnějších lidí současnosti, má miliony followerů a fanoušků z celého světa, a přesto si dokázala zachovat svou lidskost a “obyčejnost”. Možná právě proto dokáže v dokumentu s naprostou nonšalancí sdílet momenty, které vás zahřejí u srdce. 

Dokument “Billie Eilish: The World’s A Little Blurry” byl režírován R.J. Cutlerem a celosvětově bude mít premiéru 26. února na Apple TV+.  

Předplaťsi & Ušetři

Elle cover
REKLAMA