Rozvody ve vzduchu: Budou Britney, Hailey a Reese zase single?

Britney Spears a Sam Asghari

Jedno je nutné přiznat – Britney to nemá vůbec jednoduché. Média vehementně bojovala po Britneyině boku, aby byla zbavena poručnictví svého otce a mohla zase žít sama za sebe. Jakmile ale Brit u soudu uspěla, začal opět mediální hon na čarodějnice. Paparazzi číhají na každý její chybný krok a uzavírají sázky, kdy to s Britney začne jít zase z kopce. Žít pod takovým tlakem není snadné. Zvlášť v případě Britney, jejíž psychika je opravdu velmi křehká. V poslední době se navíc množí spekulace o tom, že se její manželství ani ne po roce od svatby ocitá v troskách. Britney se v březnu nečekaně objevila na Havaji – sama ve společnosti svého manažera, bez snubního prstenu, v ruce pouze svírala plyšového medvídka. Její manžel Sam Asghari se také na veřejnosti ukazuje bez prstýnku.

Další incident proběhl sotva před pár týdny, kdy Britney večeřela se svým mužem v oblíbené restauraci ve Woodland Hills. Poté, co zjistila, že si ji lidé v restauraci fotí a natáčí, vybuchla a začala na ně křičet, zatímco se schovávala za jídelním lístkem. Manžel ji v restauraci údajně nechal a odešel sám. Poté ale všechno vyvrátil, protože měl jít jen pro auto a Brit z restaurace odvézt. Ruku na srdce – komu by nevadilo, že se vám polovina restaurace dívá do úst a natáčí si vás na mobil jako cirkusovou atrakci? Britney si negativní pozornosti za celé ty roky užila až až, není proto divu, že jí v situacích, kdy si přeje mít soukromí, dochází trpělivost. A ani její manžel to nemá jednoduché. Britney údajně trpí bipolární poruchou, takže ustát výkyvy chování své polovičky není snadné samo o sobě. Když k tomu připočteme zátěž v podobě hlídání každého kroku, podezření, že si Britney vzal pouze z vypočítavosti a čekání na jakýkoli další konflikt, musí to být neskutečně úmorné. A to se podepíše na každém manželství.

Mohlo by se vám líbit

Britney Spears: Panenská ikona, sexy bohyně nebo mediální oběť?

Princezna pop kultury přelomu milénia ovlivnila snad každou malou holčičku, slečnu i ženu té doby. Na jejích singlech jsme vyrůstaly, tančily na diskotékách a jejich slova známe zpaměti dodnes a dokážeme je odrecitovat i bez playbacku. Hudba Britney Spears se stala symbolem jedné éry. Britney byla náš miláček. Má to však jeden háček. Zeptal se někdy někdo Britney, jestli je s tím v pohodě?
elle.cz

Hailey a Justin Biebrovi

On hudební star, ona dcera slavných rodičů, beauty ikona se skoro 50 miliony sledujícími a s vlastní kosmetickou značkou Rhodes. Dohromady mladý nádherný pár, který svým spojením vytvořil dokonalý mediální produkt. Veřejnost hltá doslova každou zmínku o jednom nebo druhém z nich, ale nejvíce miluje, když se ti dva objevují spolu. A to začíná v poslední době drhnout. Už několikrát na veřejnost prosákly informace, že Justin se k Hailey nechová zrovna nejlépe. Mladý umělec je rozervaná duše, která zažívá spoustu ups and downs a žít vedle něj bude zřejmě jen pro silné povahy. Což láskyplná Hailey zřejmě bude, ale i nejlaskavějšímu člověku občas dojde trpělivost a energie.

Své v tom hraje i nedávná přestřelka s Justinovou ex Selenou Gomez, kdy se Hailey měla na sociálních sítích údajně Seleně vysmát a Selena reagovala velmi citlivě. Justin se nepostavil na stranu ani jedné ze „svých“ žen. Hailey je přitom dlouhodobě podezřívána z toho, že na Selenu žárlí. Justin a Selena si spolu prý prostřednictvím textů svých písní vyměňují vzkazy, které svědčí o tom, jak byl jejich vztah pro oba zásadní a že to rozchodem neskončilo. I pokud by to nebyla pravda, řeší to minimálně fanoušci a média, takže to Hailey musí vnímat a zaujmout k tomu nějaký postoj. Teď je Justin navíc vidět bez snubního prstenu a začal na Twitteru sledovat Selenu Gomez, kterou dosud nesledoval. To pochopitelně nahrává všem podezřením na krizi a blížící se rozvod hvězdného páru. Korunu všemu nasadil příspěvek Hailey Bieber na Instagramu, ve kterém přála Justinovi k jeho 29. narozeninám. K láskyplnému přání a fotkám s Justinem se vyjádřili pouze fanoušci. Justin to ani nekomentoval, ani nelajkoval, čímž jen posílil spekulace o probíhajícím rozchodu.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Reese Witherspoon a Jim Toth

Dva dny poté, co nejslavnější blondýnka Hollywoodu oslavila své 47. narozeniny, pustila do světa prohlášení, že se s manželem Jimem Tothem rozvádějí. „S velkou péčí a rozvahou jsme učinili těžké rozhodnutí rozvést se,“ stojí v prohlášení, které manželé uvedli na Instagramu. Pro Reese Witherspoon to bude už její druhý rozvod. Jejím prvním manželem byl herec Ryan PhilippeKrach manželství s Jimem přišel po dlouhých 12 letech a nic nenaznačovalo tomu, že by se k němu schylovalo. Je ale faktem, že dlouhodobý vztah a spokojený osobní život bez skandálů nezavdal médiím příčiny, aby se po této informaci pídila ještě před jejím zveřejněním. Reese a Jimovi se povedlo krizi udržet v soukromí a světu vše oznámit až po definitivní a zralé úvaze. „Užili jsme si spolu spoustu nádherných let a jdeme dál s hlubokou láskou, laskavostí a vzájemným respektem ke všemu, co jsme společně vytvořili,“ uvedla k blížícímu se rozvodu Reese ve svém upřímném prohlášení. „Naší největší prioritou je náš syn a celá naše rodina, když si procházíme touto další kapitolou,“ uzavřela. Kromě toho také zdůraznila, že v tomto pro všechny náročném čase oceňuje, že všichni teď respektují soukromí jak její, tak i jejích blízkých. Dá se ale předpokládat, že svět bude s napětím očekávat, kdo a kdy se vedle Pravé blondýnky objeví jako nový partner.

Mohlo by se vám líbit

ALE NE! NEJVĚTŠÍ HVĚZDNÉ ROZCHODY, KTERÉ NÁM ZLOMILY SRDCE

Takoví jsme byli – snímek pojednávající o nejbolestivějším rozchodu na plátně. Mnohé diváky po premiéře přesvědčil, že mezi Robertem Redfordem a Barbarou Streisand muselo existovat skutečné pouto. Jejich výkon byl totiž tak přesvědčivý až „bolel“. Zdá se však, že i ve skutečnosti zažívají celebrity velmi bolestivé rozchody. A někdy svým rozhodnutím zklamou i nás.
elle.cz

Zdroj: People.com, instagram.com, pinkvilla.com