Nový idol Pedro Pascal: je mu skoro 50, nosí svetry po dědovi a je hot

Z Chile mezi hollywoodskou elitu

Nový hollywoodský objev se narodil 2. dubna 1975 v Chile jako José Pedro Balmaceda Pascal. Když se v jeho rodné zemi dostal k moci diktátor Pinochet, vzali rodiče tehdy dvouletého Pedra a utekli s ním nejprve do Dánska a následně do Spojených států. V dětství začal Pedro závodně plavat, ale pak dal před plaveckými tréninky přednost hodinám herectví. A o jeho budoucí celoživotní lásce bylo rozhodnuto. Svět divadla, filmu a herectví Pedra naprosto pohltil. Absolvoval střední uměleckou školu v Kalifornii a uměleckou univerzitu v New Yorku a začal se objevovat v menších rolích v televizních seriálech. Velký kariérní breakout přišel s rolí Oberyna Martella aka Rudé zmije v ikonickém seriálu Hra o trůny. Poté přišel úspěch s postavou agenta Javiera Peñi v seriálovém hitu Narcos a jako hlavní hrdina Din Djarin zabodoval ve space westernu Mandalorian ze světaStar Wars. Jeho performance v post-apokalyptickém seriálu The Last of Us jen potvrdila, že Pedro patří mezi současnou hereckou elitu.

Mohlo by se vám líbit

TOP 10 hot scény ze seriálu Hra o trůny

Čím více nahých lidí, tím lepší sex? HBO a seriál Hra o trůny vám dokáží, že to tak nutně být nemusí.
elle.cz

Fanoušek Nicka Cage

Velkým hereckým vzorem je pro Pedra Nicolas Cage. Spolu si zahráli v komedii The Unbearable Weight of Massive Talent (Nesnesitelná váha obrovského talentu), kde Nick Cage hraje sám sebe a Pedro Pascal drogového bosse, který je hercovým obrovským fanouškem. Cage má za úkol spolupracovat s CIA, aby mafiána pomohl dostat. Jak už to tak ale bývá, věci se zkomplikují. Pedrova interakce s Nicolasem Cagem byla skvělá a nejedna scéna z této komedie se stala virální.

 

Gay s vysokým hodnocením

Další filmový úspěch je na spadnutí. V Cannes režisér Pedro Almódovar přítomným divákům představil půlhodinový westernový film Strange Way of Life, první filmový počin z dílny dnes již nejen módní značky Saint Laurent. Hlavní roli v něm ztvárnil Pedro po boku Ethana Hawka. Strange Way of Life vyvolal mezi kritiky pozitivní ohlasy a nadšeni jím byli také fanoušci. Na premiéru jich čekaly na dešti stovky a ačkoli byl sál pro 1000 diváků naplněný do posledního místa, na spoustu z nich se vůbec nedostalo. Není divu, příběh je to silný, zajímavý a bezesporu kontroverzní. Pedro si v něm zahrál mexického rančera Silvu, který se po 25 letech opět setkává se svým bývalým milencem, šerifem Jakem, hraným Ethanem Hawkem. Jejich vzájemná přitažlivost a napětí vytváří dojemnou a zároveň provokativní atmosféru. Kritici si umění Pedra Pascala ve filmu velmi pochvalovali a udělili mu vysoká hodnocení.

Mohlo by se vám líbit

Žhavý módní trend: Sukně pro muže

Že je mužský šatník málo kreativní? Tak to se možná už brzy změní. Světové ikony se toho nebojí a hrdě oblékají část outfitu, kterou jsme zvyklí vídat spíš na ženách. Sukni. Jistě máte ještě v paměti, jak se Brad Pitt prošel po červeném koberci a odhalil své nohy. Budou ho následovat i další pánové? Proč ne, vždyť ženy se oblékají jako opačné pohlaví již století.
elle.cz

Pedro, daddy cool

Pedro proslul nejen výkony na plátně, ale i svými módními kreacemi. Spolupracuje se stylistkou dalších slavných mužů jako jsou Brad Pitt, Mark Ruffalo, David Beckham a další. I pro něj vytvořila jeho jedinečný módní styl. Ať už Pedro zvolí cestu elegance a uhlazených vlasů nebo nedbalý outfit a rošťácký rozcuch, mají jeho modely vždy společné dvě věci – jsou osvěžující a tak akorát extravagantní. Asi nikomu neunikl jeho model ve stylu „daddy cool“ sestávající z červených kalhot a síťovaného kardiganu nebo jeho uhlazený černočervený outfit z letošního Met Gala, kterému dominovaly kraťasy a dlouhé rudé sako. Pedro si troufá na výrazné a nekonvenční kombinace, které ho katapultují nejen mezi herecké, ale i módní ikony jako jsou Brad Pitt nebo Harry Styles. A jen stejnou stylistkou to nebude.

Top outfity Pedra Pascala:

Zdroj: Wikipedia, ČSFD, YouTube, magazin.aktualne.cz