Podcast ELLEness: S Hanou Vagnerovou o herectví i lásce

Herečka, nově scenáristka a žena s neuvěřitelnou energií. Nejnovějším hostem podcastu ELLEness, který vede moderátorka Zorka Hejdová, se stala jedna ze tří cover stars červencové ELLE a tvář ELLE Beauty Lounge Hana Vagnerová. Devětatřicetiletá diva, kterou proslavily například seriály „Expozitura“, „Horákovi“ a „Lajna“ či filmy „Matky“, „Zakázané uvolnění“ a „Bathory“ se rozpovídala o herectví, budoucích plánech, relaxu, dětství, workoholismu, scénáři k filmu „Hranice lásky“, Los Angeles, sportu, kráse a lásce i velkém focení pro ELLE.  

„Člověk se musí naučit, jak pracovat s energií, protože natáčení je vlastně v menším to, co se pak prožívá v průběhu celých měsíců. Buď máte maximální výkon a je na vás namířena kamera a světla a všichni od vás očekávají, že ten monolog řeknete úplně perfektně a čtyřikrát se rozbrečíte, nebo prostě ve dvě ráno čekáte v karavanu, kdy vlastně ten váš moment přijde. Což v tom větším měřítku je vlastně to samé. Buď máte hodně práce, nebo prostě sedíte a čekáte na signál. Je to takový výkonnostní sport,“ řekla o své profesi Vagnerová, která s upřímností odpovídala na všechny otázky, které jí během rozhovoru plného veselých, ale i vážnějších témat, moderátorka Zorka Hejdová podávala.

Tvář filmu „Hranice lásky“, který patří do Hlavní soutěže Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech, skoro sedm měsíců randí s okouzlujícím cizincem, šušká se, že prý s Francouzem. Ačkoliv si herečka svůj osobní život velmi střeží, a proto své vztahy nerada prezentuje na sociálních sítí, je vidět, že velmi spokojená.

Jaký je Hančin recept na to, jak se nabudit k neuvěřitelné energii, kterou herci ke svému výkonu potřebují? Co dělá naopak pro to, aby se dostatečně utlumila a užívala si maličkostí? Co si myslí o svém vzhledu, životním stylu i pracovním tempu? A těší se na bujaré večírky karlovarského festivalu? Nejen to zjistíte poté, co si poslechnete náš podcast s letošní hvězdou ELLE Beauty Lounge.