REKLAMA

Rovnice rozchodu Elona Muska a Grimes

REKLAMA

 

Zakladatel SpaceX a hudebnice Claire Boucher (aka Grimes) se rozešli a ukončili tak tříletý vztah, který nás často fascinoval, mátl, hypnotizoval, ale i odpuzoval. Tuto zprávu poprvé zveřejnil magazín Page Six, který Elona Muska vyzpovídal, zatímco Grimes s dítětem čekala v jiné místnosti.  

“Žijeme napůl odděleně, ale stále je mezi námi láska a vídáme se celkem pravidelně, uvedl pro Page Six Elon Musk. “Moje práce pro SpaceX i Teslu vyžaduje, abych trávil většinu času v Texasu nebo v zámoří a ona se pohybuje v LA. Nyní čeká i s dítětem X ve vedlejší místnosti.” 

Elon a Grimes se seznámili prostřednictvím velmi podivného tweetu o myšlenkovém experimentu o zabijácké umělé inteligenci, který on vypustil do světa a poté si uvědomil, že ona to udělala již o tři roky dříve. Jako správný “nerd” jí okamžitě napsal. Tak začala hvězdná romance. Pár se poprvé objevil společně na veřejnosti v roce 2018 na Met Gala, kde Grimes oblékla obojek ve tvaru loga Tesly. V květnu 2020 se jim narodilo dítě, které pojmenovali X Æ A-12.  

Grimes v poslední době trávila většinu času tím, že bránila Elonova rozhodnutí i výroky před kritiky a stala se jeho hlasem veřejnosti. Ačkoliv napsala minulý měsíc na Twitter, že není jeho tiskovou mluvčí. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA