Eva Doležalová: Přeji si někoho, kdo ve mně uvidí madonu

 

Slavíte Valentýna? Je pro vás tento svátek důležitý?

Asi jako většina lidí slavím tento svátek jen když mám partnera. Tento rok to vypadá že budu oslavovat psaním scénáře, ale to je pro mě momentálně důležitější než sladká bomboniéra a romantická večeře.

 

Jaký je rozdíl mezi Valentýnem v USA a v Čechách?

V Česku jsem ho nikdy neslavila, ale umím si asi představit ten rozdíl. V Americe se tento svátek (ostatně jako každý jiný) přehání. Za normálních okolností - bez Covidu - jsou všude reklamy, balónky, plyšáci a všechny restaurace jsou extra připravené na zamilované páry… Svobodným je naopak za každým rohem připomínáno, že jsou nezadaní. Tento rok to však bude vypadat celosvětově jinak, ale jsem si jistá že si páry udělají krásnou romantickou atmosféru doma.

 

Eva Doležalová
Info ikona

 

Kdybyste si měla vybrat jednu osobu se kterou strávíte tento svátek, kdo by to byl?

Velmi inteligentní muž a povídali bychom si do hluboké noci.

 

Jak podle vás vypadá dokonalé první rande?

Hmm. Klasický americký styl by byl kino, večeře a poté procházka. Já bych to viděla podobně. Tedy kromě toho kina, protože tam nerada chodím s lidmi, co ještě dobře neznám. Každopádně opera, romantická večeře s nejlepší lahví červeného vína, co v restauraci mají a před domem magický polibek na dobrou noc. To zní moc hezky. Přes den třeba muzeum, pak šálek flat white a procházka. Naplňující konverzace je v obou případech povinná. A jsem také "old school", takže i květiny by mě velice potěšily.

 

Doplňte větu: Přeji si mít právě teď vedle sebe někoho, kdo...

...ocení moji dravost, pracovitost a humor. Někoho, pro koho budu madonou.

 

Eva Doležalová
Info ikona

 

Kdybyste měla režírovat Valentýnský film, o čem by byl?

Musela by to být hodne černá komedie, možná horror… Nebo naopak by to byl snímek o opravdové a nesmrtelné lásce. Něco jako Titanic.

 

Jako světová modelka máte jistě mnoho obdivovatelů. Máte nějakou odstrašující valentýnskou historku?

Jednou jsem byla v Paříži pronásledována zamilovaným básníkem, co se chtěl utopit v Seině, kdybych neopětovala jeho lásku. (Smích) Ale dobře to dopadlo, jeho city jsem sice nesdílela a on do řeky neskočil. Však známe básníky a jejich manýry a extravagantnost…

 

Co je podle vás ideální dárek z lásky?

Porozumění. A Bvlgari prsten, samozřejmě, haha!

 

Eva Doležalová
Info ikona

 

Fotograf: Lukáš Dvořák
Vlasy a make-up: Martina Routková

Největší filmový hit roku 2021? Malcolm & Marie!

elle.cz

Předplaťsi & Ušetři

Elle cover
REKLAMA