Ryan Gosling: Nejkrásnější muž z internetových meme

 

Dnes sice slaví 41. narozeniny, ale svého času patřil k nejmladším hercům, kteří byli nominováni na Oscara za hlavní roli. V roce 2007 se tak stalo za snímek Poloviční Nelson, kde Ryan Gosling představuje středoškolského učitele, který se pokouší dát do pořádku vlastní život.

Být hvězdou mu bylo už tak nějak předurčeno, protože se ve 12 letech dostal k účinkování v dětském pořadu The Mickey Mouse Club, kde Gosling figuroval po boku Britney Spears, Christiny Aguilery nebo Justina Timberlakea. Ryan prý své dětské kolegy kazil, protože jim vyprávěl o sexu a ve vtipu v rozhovoru pro The Guardian v roce 2017 prohlásil: „Cítím zodpovědnost za to, jak otevřeně sexuálně se teď Britney chová. Částečně si myslím, že jsem to způsobil".

Image outsidera mu ještě nějaký čas vydržela. Například režisér filmu The Notebook Nick Cassevetes musel s producenty bojovat, aby mu dovolili Ryana Goslinga obsadit. Pochybnosti na place vznikaly už proto, že Cassevetes se mladým hercem setkal před natáčením pouze jednou. Jeho protějšek měla místo Rachel McAdams, kterou role výrazně proslavila, ztvárnit Britney Spears. I když si mnozí myslí, že se Gosling a McAdams dali dohromady během natáčení, nebyla to pravda. Herci spolu měli na plátně skvělou chemii, ale mimo záběry si příliš nerozuměli. Později Ryan označil Rachel za lásku svého života a jejich vztah výrazně romantičtější než to, co se odehraje v The Notebooku. Po třech letech chození se ale rozešli.

 

Později Ryan označil Rachel za lásku svého života a jejich vztah výrazně romantičtější než to, co se odehraje v The Notebooku.

 

Fanoušci truchlili, protože Rachel a Ryan byli něco jako Jennifer a Brad své éry. Za konec vztahu podle Goslinga v rozhovoru pro GQ mohl showbyznys, který je jednoduše rozdělil. S herečkou Evou Mendes už ale tvoří pár deset let a vychovávají dvě dcery.

Bulvár často hovořil o tom, že Eva žárlí na herečku Emmu Stone. Ta hrála s Ryanem Goslingem nejen v hitu La-La-Land, ale také ve snímcích jako Crazy Stupid Love nebo Gangster Squad. Emmu a Ryana ale pojí dlouholeté přátelství a skutečnost, že vždy, když spolu natáčeli, byli vždy oboustranně šťastné zadaní.

Chcete se obdivovat herecký talent Ryana Goslinga a jeho notoricky známé filmy už jste viděli? Pak doporučujeme nezávislý snímek The Believer, kde ztvárňuje neonacistu Dannyho. Film je to skutečně velmi silný, a navíc natočený podle pravdivého příběhu. A co vzít z životního příběhu tohoto kanadského gentlemana? Že dokážete přerůst dětská traumata. Ryan Gosling byl totiž v dětství šikanován ve škole natolik, až ho matka musela vzít ze zařízení pryč a vzdělávala ho doma. Ze šrámů na duši se ale pak vzpamatoval natolik, až dobyl Hollywood.

Tištěný magazín

Elle cover
REKLAMA