Hot daddies: slaví otcové, které by chtěl (za tátu) každý

Otec hrdina

Argument, že všechnu těžkou práci za ně udělají ženy a na otce zbývá těžký úkol být zábavný a chodit s dětmi na hřiště, by určitě mohl obstát. Ale máme tady i takové, kteří byli na výchovu svých dětí skoro sami. Třeba bývalý agent 007 Pierce Brosnan adoptoval po svatbě s Cassandrou Harris její dvě děti a o tři roky později se jim ještě narodil syn Sean. Cassandra ale onemocněla rakovinou a svůj boj s ní prohrála. Pierce zůstal na všechny tři děti sám. Jasně dal ale najevo, že to zvládne a že se ani nehodlá znovu ženit. Nicméně v roce 1994 se Pierce setkal s novinářkou Keely Shayne, do které se hluboce zamiloval a v roce 2001 se s ní přece jen oženil. Spolu měli ještě další dva syny, Dylana a Parise, takže celkem je slavný herec otcem pěti dětí.

Také hudebník Lenny Kravitz byl na výchovu své dcery víceméně sám. Zoë se ve svých 11 letech odstěhovala od matky za ním a za mámou jezdila jenom na prázdniny. Dalším zasloužilým otcem je fotbalista Cristiano Ronaldo, který má i přes svůj poměrně nízký věk už pět dětí. Svého prvního syna, Cristiana Jr., údajně počal během náhodného románku se servírkou, která se za peněžní náhradu vzdala všech svých mateřských práv. Také další dvě děti, dvojčata Eva a Mateo, vyrůstají bez biologické matky. Cristianovi je odnosila náhradní matka a s jejich výchovou mu, stejně jako s nejstarším synem, nejprve pomáhala Cristianova matka Dolores a nyní jeho životní partnerka Georgina Rodruígez, se kterou má špičkový fotbalista další dvě děti.

VIP otcové a jejich potomci:

Otcové jsou více sexy

I jiní slavní otcové se ale nechali slyšet, že se jim s příchodem dětí na svět kompletně proměnil život a získal úplně jiný rozměr. Třeba svalovec Chris Hemsworth prohlásil, že „největší věc, kterou se naučil tím, že měl děti, je, že teď ví, co je láska.“ A lásku nebo sympatie dostávají díky své otcovské roli i od žen. Podle studie z roku 2006 zveřejněné v časopise Proceedings of the Royal Society B: Biological Sciences, skupina žen analyzovala fotografie mužů, přičemž muži s miminky dosahovali vyššího skóre v hodnocení přitažlivosti. Není to ale určitě jediný důvod, proč má Jude Law šest dětí a Ryan Raynolds čtyři. Milí otcové, ať už jste několikanásobní, nebo si hýčkáte jediné dítě, ať jste slavní nebo ne – děkujeme vám, že jste. Krásný Den otců!

Potatili se. Toto jsou synové krásnější, než jejich slavní sexy otcové

elle.cz

Zdroj: Wikipedia, sheknows.com, asoothingliving.com, menshealth.com