Marion Cotillard je největší rebelkou festivalu v Cannes

Minulý rok byla největší rebelkou festivalu v Cannes Kristen Stewart, která podpatky na červeném koberci vyměnila za bosé nohy. 

A letos se rebelkou stala francouzská filmová ikona Marion Cotillard. Ta ale nesundala na červeném koberci jen podpatky. Rovnou se vyzbrojila pohodlnými "boots" a lá Martensky od proslulého návrháře Nicholase Kirkwooda. 

Marion se vykašla na konvenci a na svém milovaném festivalu ukázala, že není jen křehkou květinkou. Cotillard se na tiskovou konferenci ke svému filmu 355 oblékla jako superhrdinka!

Marion se objevuje na seznamech nejlépe oblékaných hereček, a proto si dovoluje experimentovat. A tenhle risk jí opět vyšel. Stříbrné lesklé šaty, krajková bagančata s dotekem haute couture, futuristické brýle Le pecs a náramky Chanel. Dokonalá a hlavně nepřehlédnutelná Wonder Woman! Svým vzhledem připomínala i Larssonovu hrdinku Lisbeth Salanderovou.

Nejen rebelské boty se staly žhavou zprávou. Média hojně psala i o jejím účesu. 

Během minulého i letošního roku jsme zaznamenali, že Marion změnila barvu vlasů. Z brunetky se stala blondýna. O to ji požádal manžel/režisér Guillaume Canet, když ji obsadil do hlavní role filmu Nous finorons ensamble (anglický název filmu Angel Face), který měl právě v Cannes slavnostní premiéru.

Natáčení filmu tedy logicky skončilo před několika měsíci, a tak si Marion své odrosty mohla dojít znovu nabarvit, či si nechat nabarvit vlasy na svou přirozenou hnědou barvu. 


Ale chyba lávky. Marion nechala svoje odrosty vyniknout v kontrastu s peroxidovou blond. A tak její make-up artista zaexperimentoval i s make-upem. Od jednoduchého líčení, přes červenou pusu až po dramatické kouřové oči tak ukázal, že i klasicky elegantní Marion umí být velká rebelka. 

A beauty rada od Marion? Zrušte kadeřníka, nechte si svoje odrosty! Je to známka nonšalantní francouzské rebélie.