Seznamte se: Stylová Pernille Teisbaek

Stylových žen není nikdy dost. Proto si nechte představit jednu z našich oblíbenkyň: Pernille Teisbaek. Stylistka, blogerka a moderátorka ranní TV show vás zaručeně inspiruje. Je jí 32, v módě se pohybuje circa 10 let a za svou kariéru toho stihla opravdu hodně. Od vedení módní sekce v časopisu ALT for damerne, přes módní žurnalistiku v Eurowoman magazínu až po moderování ranní TV show a vedení vlastního blogu od roku 2012. A před dvěma týdny přišla s další novinkou. Ve spolupráci s dánskou šperkařkou a její kamarádkou Orit Elhanati uvede vlastní řadu šperků ze žlutého zlata s názvem Afin Atelier. To bude něco!

BFA 17605 2201561 194b8

Proč vlastně tolik milujeme její styl? Nevíme, jak to dělá, ale ve své skříni má obvykle "IT" kousek ještě o něco dříve, než se trendem stane. Anebo ho sama trendem udělá. Během fashion weeku je jednou z nejlákavějších "obětí" street style fotografů, protože s vrstvami, materiály a výraznými doplňky to umí jako málokdo. Nejčastěji nosí značky Loewe, Celine, J.W.Anderson v kombinaci s mladými designery z celého světa či skateovými značkami a proslulý skandinávský minimalismus míchá s hot trendy sezóny. Výsledek? Cool outfit na jedničku, zcela pokaždé. 

Podívejte se, jakých 5 pravidel v oblékání Pernille dodržuje.
Naše nejoblíbenější outfity v jejím podání najdete v galerii.


 Pernille Teisbaek d6f7b

1. Být konzistentní. V práci i ve stylu. "Je jednoduché se nechat unést čímkoliv, co vám přijde zajímavé, ale moje rada je: vždy si na sebe vezměte něco, co milujete. Můj styl je hodně ležérní, mám ráda vrstvy a nikdy nemám dost denimu. Vím to o sobě, a snažím se toho držet."


 pariss2 b2214

2. Jednoduché, nadčasové a kvalitní doplňky."Novou kabelku si kupuji každý rok. Nejraději mám ty od značky Loewe a The Row, jsou velmi minimalistické a líbí se mi, že na nich není žádné logo. Šperky nosím často, ale zase vždy jen zlato. A boty? Ty musí být co nejpohodlnější. Je mi jedno, jestli to jsou podpatky nebo tenisky. Ale musí být pohodlné."


 02ef610e 9dce 11e5 1025034b b6599

3. Vsaďte na červenou. "Barvy moc nenosím, ale když už ano, tak volím něco červeného. Vypadá úžasně s džínovinou a má magickou moc rozsvítit jakýkoliv outfit."


 street style lookpernille 0c660

4. Ležérní uniforma i na večer."S formálním oblékáním na večer mi to moc nejde - šaty téměř nenosím a nejlepší večery stejně zažívám, hlavně když jsem obléknutá na den. Mám ráda sukně, nicméně i ty balancuji obyčejným tričkem, aby nepůsobily moc elegantně. Většinou si na večer beru košili, džíny a špičaté podpatky."


 PernilleTheisbaek d03a4

5. Zmixujte to. "Nikdy bych si na sebe nevzala look v jedné značce od hlavy k patě. Je pro mě zásadní mít v oblékání vlastní rukopis, vlastní DNA a tím pádem míchám různé značky dohromady."

Předplaťsi & Ušetři

Elle cover
REKLAMA