Timothée Chalamet a jeho nejen filmové, ale především módní výstupy

 

Pamatujete si moment, kdy jste pohledného herce ve filmu poprvé spatřili? Pro mnohé z nás to bylo ve spojení s Call Me By Your Name, objevil se však již ve filmu Interstellar či v jedné z epizod krimi seriálu Zákon a pořádek, kde v roce 2009 ztvárnil jednu z obětí. Těžko bychom tehdy hádali, že ten chlapec bude jednou velkou hvězdou Hollywoodu. Od roku 2017 ho vídáme v mnoha hollywoodských trhácích, ve kterých k němu s velkým očekáváním vzhlížíme.

Herecké výkony Timothého Chalameta zatím těžko hodnotit, i když už se objevil ve filmech velkých režisérů. Ve filmu Beautiful Boy režiséra Felixe Van Groeningena, po boku Seleny Gomez ve filmu Woodyho Allena A Rainy Day in New York nebo ve filmu dle stejnojmenné knižní předlohy Little Women režisérky Grety Gerwig. V roce 2021 si zahrál velkou roli v tolik očekávané první části sci-fi Dune, dlouho odkládané French Dispatch nebo v právě spuštěném Don’t Look Up! napěchovaném jmény velkých herců jako Leonardo DiCaprio, Cate Blanchett, Meryl Streep či Jennifer Lawrence a spousty dalších. Máme ještě pokračovat?

Mohlo by se vám líbit

TIMOTHEE CHALAMET: Co jste možná o šarmantním herci nevěděli?

Stačilo pár let a jméno Timothee Chalamet se stalo jedním z nejzvučnějších v Hollywoodu. Jeho excelentní herecké výkony a okouzlující osobnost z něj učinily jednoho z nejpopulárnějších osobností současnosti. Tato hvězda dnes slaví narozeniny, a proto jsme si pro vás připravili pár zajímavých faktů z jeho života, díky kterým si ho zamilujete ještě více!
elle.cz

 

Není potřeba. Co však stojí za pozornost, jsou hercovy módní výstupy. Zatímco u jiných hvězd Hollywoodu se totiž setkáváme jen s klasikou v podobě černočerného obleku, kterou sem tam vymění za tmavě modrou či šedou jen pro vystoupení z komfortní zóny, Timothée vidí módní výstupy na červeném koberci docela jinak. Ať už jsme ho mohli vidět ve vestě zdobené kamínky, v obleku utkaném z květinového vzoru či v růžovém kompletu, jeho avantgardní outfity, unikátní obleky a barevné úlety nám ukazují, že je bezesporu hollywoodskou módní ikonou.

Prohlédněte si ty nejlepší módní výstupy Timothého Chalameta: