Věčná láska na kůži: Slavné páry a jejich love tattoos

David a Victoria Beckham

Jedním z nejslavnějších a nejstylovějších párů v showbyznysu jsou David a Victoria Beckhamovi. Tato ikonická dvojice si na svá těla nechala udělat tetování ještě před svatbou v roce 1999. David si na zápěstí nechal zvěčnit jméno své manželky „Victoria“, zatímco Victoria si zápěstí ozdobila iniciály „DB“ spolu s datem jejich svatby. Tato tetování ještě stále mají a jejich lásku jim připomínají už přes 24 let.

Brooklyn a Nicola Peltz Beckham

Kam se ovšem rodiče Beckhamovi, při vší úctě k jejich stylu, hrabou na svého syna Brooklyna. Ten má různě po těle asi stovku tetování a celých 70 z nich je údajně inspirováno jeho manželkou Nicolou Peltz. Příjmení manželky si nechal vyjmenovat na hruď, zatímco do té doby mu prsa zdobil malý nápis „mama's boy“.  Oči Nicoly si nechal umístit na krk, její celou podobiznu na paži a nechybí ani svatební sliby nebo nápis „married“ na ruce, kdyby to náhodou někomu nebylo jasné. Nicola má na paži subtilní nápis „Brooklyn“.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Beyoncé a Jay-Z

Dalším slavným párem, který si jako symbol svého vztahu vybral tetování, jsou Beyoncé a Jay-Z. Hudební giganti mají oba na svých prstech tetování s římským číslem „IV“. To představuje jejich svatební datum, které připadá na 4. dubna. Tetování je pro ně významné a dokazuje jejich pevné pouto, které překonalo i Jay-Z nevěru.

Angelina Jolie a Brad Pitt

I když se jejich vztah rozpadl, nelze opomenout jedno z nejznámějších tetování v showbyznysu. Angelina Jolie a Brad Pitt si během ostře sledovaného vztahu nechali vytetovat identické obrázky na jejich zápěstí. Tetování představuje vzájemný slib o věčném spojení a společném putování. Tetování mělo delší trvanlivost než jejich vztah a zůstalo jim alespoň jako připomínka toho, co spolu prožili.

Justin a Hailey Bieber

Tetování jako projev lásky si vybral i pár tvořící Justin a Hailey Bieber. Oba mají na svých prstech tetování s římským číslem „IX.XIII“, což je datum jejich svatby. Vzhledem ke spekulacím o krizi v manželství doufáme, že tetování nebudou muset brzy odstranit...

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Ryan Reynolds a Blake Lively

Herec Ryan Reynolds a herečka Blake Lively mají oba na svých tělech tetování s nápisem „Wonder man" a "Wonder woman" v písmu inspirovaném komiksy. Tato tetování odkazují na jejich role ve filmu „The Green Lantern“ a představují také jejich vzájemnou náklonnost.

Sophie Turner a Joe Jonas

Herečka Sophie Turner a zpěvák Joe Jonas mají na svých zápěstích téměř identická tetování - malé písmeno „J“ v minimalistickém stylu jako symbol jejich vzájemné oddanosti.

Dax Shepard a Kristen Bell

Herec Dax Shepard a herečka Kristen Bell mají oba na svých prstech tetování s iniciály svého partnera. Dax má na na znamení lásky a věrnosti tetování s písmena „K.B.“ a Kristen zase iniciály „D.S.“.

Chrissy Teigen a John Legend

Modelka Chrissy Teigen a hudebník John Legend mají na svých pažích tetování jména svých partnerů. Chrissy zdobí vnitřní stranu paže tetování s nápisem „John Luna Miles“ – jména jejího manžela a jejich dvou společných dětí. John Legend naopak na své paži nosí tetování s nápisem „Chrissy Luna Miles“.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Zdroj: Instagram, Google, cosmopolian.com, people.com, metro.co.uk