Velké změny u Biebrových. Je na spadnutí rozvod, nebo dítě?

Bouře a po ní klid

Vztah Hailey a Justina Biebera patří k těm, kde probíhají bouřlivé chemické reakce. Jednou je veřejnost svědkem skvělého období, kdy si na Instagram navzájem píšou vyznání plná velkých slov a citů. A pak zase přijde čas, kdy se objevují každý sám. Hailey vypadá utrápeně, Justin se tváří jako ukázkový fracek a veřejné narozeninové přání od manželky mu nestojí ani za ubohý lajk. Tihle dva se evidentně milují, ale je jasné, že tohle manželství vydrží přesně tak dlouho, dokud bude trvat Haileyina trpělivost. I ta už však měla na mále.

Už to nezvládnu, mami

Hailey prozradila, že jednou byla připravená se vším skončit.Pamatuji si, že jsem několikrát volala své mámě, brečela jsem a říkala jsem jí: 'Já už to prostě nezvládnu'," prozradila Hailey Us Weekly. Pak si ale, i na radu své matky, řekla, že to Justinovi nemůže udělat. „Rozhodla jsem se. S jistotou vím, že toho člověka miluji už velmi dlouho a teď by nebyl čas se ho vzdát. Prostě bych mu to nemohla udělat.“

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Justinův boj s démony

Není to však zdaleka poprvé, co Hailey a Justin sdíleli informace o útrapách jejich manželství. Pár se vzal v září 2018, po letech střídavého chození v letech 2015 až 2016. Fanoušci spekulovali, že se Justin svatbou s Hailey jen snaží zapomenout na svou osudovou ženu Selenu Gomez. A pro Hailey nebyla tato informace a ani startovní pozice do manželství vůbec jednoduchá. Justin je evidentně člověk, který bojuje se svými vnitřními démony a nemá v sobě spoustu věcí definitivně vyřešených. V rozhovoru pro GQ Justin přiznal, že první rok jejich manželství cítil jako „opravdu těžký“. Chyběla důvěra. Všechny ty věci, které nechcete prozradit osobě, se kterou jste, protože jsou děsivé. Nechcete ji zastrašit tím, že řeknete: 'Bojím se'," odhalil Justin.

Po boku všemu navzdory

Hailey na komentář svého manžela o kamenité cestě, kterou šli během začátku manželství, navázala a odhalila, že se rozhodla Justinovy démony přemoct po jeho boku: „Představte si, že byste někoho opustili uprostřed nejhoršího období jeho života. Nejsem ten typ člověka. Takže jsem to chtěla vydržet bez ohledu na to, jaký bude výsledek. Bylo to opravdu těžké... Byly dny, kdy jsem si říkala ,Nevím, jestli bude v pořádkuʽ." Přesto hluboko uvnitř nepřestávala věřit: „On si tím projde. Jen jsem nevěděl, jak dlouho to bude trvat." Justin se k Hailey připojil a dodal, že mu jejich vztah pomohl překonat vážné trauma z minulosti, a dodal, že jejich manželství u něj spoustu věcí vyléčilo.

Téma rozvod smetli ze stolu

Téma rozvod Hailey rezolutně smetla ze stolu: „Ani jeden z nás nebude tou osobou, která řekne: ,Končím.ʽ Ani jeden z nás z té situace neodejde. Protože jsme si oba řekli: ,Hej, rozhodli jsme se za to bojovat, takže budeme dál bojovat za všechno, co budeme potřebovatʽ." I přes všechna pevná rozhodnutí se ale zdá, že pár prožívá lepší, klidnější období, která střídají temnější propady. Extrémní zájem veřejnosti na tom, jak to mezi nimi je a kdy už také budou mít dítě, jim klidu nepřidává.

Mohlo by se vám líbit

Rozvody ve vzduchu: Budou Britney, Hailey a Reese zase single?

Mediální šum kolem konce vztahů těchto tří osobností každým dnem sílí. Snubní prstýnky odpočívají na dně šperkovnic, všichni aktéři se objevují na veřejnosti odděleně a zarytě mlčí nebo mlží. Na sociálních sítích se snaží odvést pozornost úplně jiným směrem. Znamená tohle všechno ticho před rozvodovými bouřemi?
elle.cz

Děti? Mám strach

Hailey Bieber přiznala, že má strach mít s Justinem děti: Strašně moc chci děti, ale mám strach. Stačí, když lidé neustále komentují mého muže nebo mé přátele. Nedokážu si představit, že bych se musela konfrontovat s lidmi, kteří budou řešit mé dítě," řekla. Nenávist na internetu je něco, co Hailey bohužel příliš dobře zná. Po nedávné přestřelce, která proběhla se zpěvákovou ex Selenou Gomez na sociálních sítích, Hailey prozradila, že jí Selenini příznivci vyhrožovali smrtí. „Sociální média mají neuvěřitelnou moc vybudovat a propojit komunity. Ale chvíle jako tato vytvářejí extrémní rozdělení, místo aby lidi sbližovaly,“ napsala.

Obrovský tlak a paralýza

Pokud jde o zakládání rodiny, není to poprvé, co Hailey (nebo Justin) mluvili o tom, že by chtěli děti, ale že se cítí paralyzování veřejným míněním. Popsala tlak vyvíjený na všechny ženy, které se vdají. V rozhovoru pro The Wall Street Journal Hailey načala téma, jak se ženy cítí, že jsou povinny založit rodinu, a dodala, že po svatbě s Justinem Bieberem přesně tento tlak cítila také. Vysvětlila, že zatímco původně se chtěla stát rodičem v hodně mladém věku, změnila názor a raději ještě chvíli počkala. „Myslím, že v ideálním případě bychom to zkusili v příštích několika letech. Ale existuje důvod, proč tomu říkají pokus, že? Nevíte, jak dlouho ten proces může trvat.“

Mohlo by se vám líbit

Mateřství podle módy: Když se biologické hodiny začnou řídit trendy

Mít nebo nemít dítě a pokud ano, kdy je ten správný čas? Kdy je moc brzy a kdy už zase přetahujete vymezený slot? Tuto otázku si pokládají ženy každé generace. Aby neměly hledání správné odpovědi příliš jednoduché, vkládají se do hry ještě módní trendy. Proč se ženy někdy vrhají do mateřství po pětatřicítce a jindy se matkami stávají o více než deset let dříve?
elle.cz

Zdroj: Elle.com.au, idnes.cz