Dating History Roberta Pattinsona

Nina Schubert

Před příjezdem do Los Angeles, aby si zahrál hlavní roli v upíří filmové sérii měl Pattinson v Londýně dlouhodobý vztah se svou sousedkou a spolužačkou Ninou Schubert. Pár se rozešel po Pattinsonově přestěhování do Hollywoodu v roce 2006.

Imogen Ker

Další z Pattinsonových přítelkyň byla britská herečka Imogen Ker, se kterou chodil v roce 2008. Z tohoto období však existuje jen pár paparazzi snímků.

Kristen Stewart

Mezi nejvýznamnější patří jeho bývalá partnerka Kristen Stewart, se kterou se seznámil na natáčení prvního dílu Twilight v roce 2008. Svou náklonnost odhalili světu v roce 2009 poté, co se spolu začali objevovat jako pár nejen na filmovém plátně, ale veřejně i ve svém soukromém životě. Pár společně poskytoval rozhovory, bok po boku se objevoval na červeném koberci, a dopřávali tak fanouškům momenty, které s napětím sledovali skoro po celou dobu natáčení série filmů. Po natáčení posledního dílu Twilight se jejich osudy rozdělily. Pattinson a Stewart byli spolu až do roku 2012, rozešli se poté, co Stewart přiznala nevěru s režisérem Rupertem Sandersem. V listopadu roku 2021 se Kristen zasnoubila s herečkou Dylan Meyer.

Kristen Stewart

Riley Keough

Další herečkou, jejíž srdce si Robert Pattinson získal, byla Riley Keough, vnučka Elvise Presleyho. Keough a Pattinson se seznámili na natáčení filmu The Runaways už v roce 2010 a chodili spolu několik měsíců.

Dylan Penn

Další ženou, se kterou byl Robert Pattinson spojován, je herečka Dylan Penn, dcera slavného herce Seana Penna a Robin Wright. Pattinson a Penn spolu byli krátce v roce 2013.

FKA Twigs

Pattinson našel v roce 2014 zalíbení v hudebnici a skladatelce FKA Twigs. Ačkoli to zpočátku vypadalo, že jsou oba jen přátelé, obrázky Pattinsona v zákulisí na koncertech zpěvačky, kde stál s růžemi v náručí, tyto zvěsti potvrdily. Pár měsíců po odhalení jejich vztahu se začalo spekulovat, že jsou zasnoubení. Po třech letech však Pattinson a Twigs v roce 2017 svatbu odvolali a šli každý svou vlastní cestou.

Suki Waterhouse

Po dvou významných vztazích Pattinson váhal, zda má v roce 2018 něco odhalit o své angažovanosti s anglickou modelkou, herečkou a zpěvačkou Suki Waterhouse. Dvojice však byla v průběhu let spatřována společně častěji a častěji, až nebylo cesty zpět. Svůj debut na veřejnosti měl pár až na sklonku minulého roku na přehlídce Dior v Egyptě, kde v první řadě usedli společně a stali se oblíbeným terčem přítomných fotografů. Jejich zamilované snímky obletěly svět. Před pár dny byli spatřeni na Met Gala a vše nasvědčuje tomu, že jsou spolu šťastní.

Suki Waterhouse
Mohlo by se vám líbit

5 + 1 role Roberta Pattinsona

Jen co se vymanil z pomyslné škatulky upíra, nechal se po sérii nezávislých filmů polapit dalším hollywoodským trhákem a stal se z něj muž v netopýří masce. Dobře tak učinil. Eskaloval se tak do kolonky filmových velkohvězd. Na důkaz toho, že Pattinsona až sem dovedlo více než jen několikaleté ztvárňování tajemného upíra, představujeme seznam filmů, mezi kterými Stmívání nenajdete.
elle.cz

Zdroj: L'Officiel, ELLE