REKLAMA

Za jaké šílenosti utrácí světové celebrity?

REKLAMA

 

Že je Nicolas Cage, potomek slavného rodu Coppolů, velkým fanouškem Supermana potvrzuje i fakt, že svého syna pojmenoval Kal-El. Pro nezasvěcené, to je jméno, které Clark Kent dostal na své domovské planetě Krypton. Za velmi vzácný a těžko dostupný komiks o Supermanovi utratil Nicolas v přepočtu 30 milionů korun.  

Každý toužíme po akvárku s rybičkami - dokonce i Lady Gaga. Ta za něj ale utratila skoro půl milionu korun. Proč? Protože to není jen tak ledajaké akvárium. Jezírko v newyorském bytě si zpěvačka nechala navrhnut od japonských designérů a přímo z východního císařství si nechala dovézt také vzácné ryby KOI.  

A nakonec docela halucinogenní investice, slušně řečeno. Kim Basinger je slavná herečka a také držitelka Oscara. Hollywoodská kráska utratila 20 milionů dolarů za nákup většiny pozemků v jednom polozapomenutém gruzínském městě. Toto místo se nachází v severovýchodní Gruzii a říká se mu Braselton. Později ale pozemky musela znovu prodat za jeden milion dolarů, když její plány na rozvoj studia a zábavního parku ztroskotaly... 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA