Zelený Snoop Dogg, konopná hvězda bojující za legalizaci

 

‚‚Věřím, že konopí je pro lidstvo dobré, a jsem odhodlán věnovat svůj podíl k podpoře tohoto průmyslu," nechal se slyšet hudebník poté, co přispěl výraznou finanční dotaci společnosti Dutchie, která distribuuje konopí. Společnost se sídlem ve městě Bend v Oregonu získala finanční prostředky ve výši 350 milionů dolarů, a to záhy po 200 milionech dolarů, které obdržela před sedmi měsíci. V té době se hodnota firmy šplhala k hranici 1,7 miliardy dolarů.

Slavné ženy, které se rozhodly zůstat bezdětné

elle.cz

A firma pokračuje v růstu, protože se stále další státy unie připojují k legalizaci konopí a rozšiřují svou aktuální nabídku. ‚‚Pracujeme ruku v ruce s našimi zákazníky na vytvoření bezpečného a snadného přístupu ke konopí a zároveň otevíráme lidem srdce a mysl tomu dobrému, co dokáže," dodává firma.  

Přitom není jediná, která úzce se Snoop Doggem spolupracuje. V květnu oznámila společnost Cannabinoid Technologies, že díky investicím hudebníka vzrostla její hodnota na 68 milionů dolarů, z čehož 23,4 milionu dolarů získala od soukromých investorů, mezi nimi byl pak i legendární rapper.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Jeho investorská iniciativa je jedna z těch, která činí konopí a jeho užívání v zámoří viditelným. V USA je užívání marihuany pro rekreační účely již legální v osmnácti státech unie. Což je výrazný nárust od minulého roku.

Snoop Dogg se však i nadále aktivně věnuje hudbě. Nedávno oznámil, že jeho nové album Algorithm má vyjít 12. listopadu v portfoliu Def Jam Recordings. Během živého vystoupení na stanici Shade 45 s rapperem Too $hort pak teasoval i spolupráci s Eminemem.

Příběh Ralpha Laurena: Z chudého kluka miliardářem

elle.cz