A spolu s námi tisíce sledujících.

Street style hned z první ruky, zákulisí těch nejexkluzivnějších eventů i soukromí našich nejoblíbenějších hvězd. Na Instagramu je všechno. Co tam ale hledáme nejraději jsou mladé a originální značky. Například kožené kabelky z Finska, ty nejkrásnější plavky z Los Angeles nebo luxusní šperky z Tel Avivu. Není super, jak je v dnešní době celý svět na dosah ruky?

Tyto trendy a dostupné značky si právě zamilovávají všechny online trendsetterky a díky nim i my i vy. Zde je náš výběr TOP 10. Pozor: Bude se vám chtít hned nakupovat! From Instagram with love.


NOAN

Slow fashion značka z Finska, která si vás získá kvalitním zpracováním a těmi nejluxusnějšími materiály. Vznikla teprve v roce 2016, ale už si ji zamilovaly street style hvězdy Skandinávie, včetně stylové Celine Aagard nebo Seliny Ekra Sei.


KNOBBLY

Delikátní a romantické. Izraelské šperky značky Knobbly i jejich limitovaná kolekce ve spolupráci s tatérkou a ilustrátorkou Laurie Franck už obletěla celý svět a na svém Instagramu jste ji už určitě viděli, dost možná i několikrát za den. To ale neznamená, že byste ji měli mít dost. Právě naopak. Kdo by nechtěl mít umění a abstraktní akt na uchu? My tedy ano!


Příspěvek sdílený totême (@toteme),

TOTEME

Značku švédské módní superstar Elin Kling a jejího manžela poznáte snadno – podle cool střihů a těch nejkvalitnějších materiálů. Plavky Positano nechybí v kufru žádné minimalistce.


NANUSHKA

O maďarské mladé značce, kterou 100% musíte znát, jsme vám už psali. Zamilovaly si ji blogerky v Anglii i v Kalifornii a pokud se vydáváte na pozdní letní dovolenou, rozhodně by vám něco z této kolekce nemělo chybět. Všechny kousky jsou šité na míru stylovým nomádkám!


DOUBLE TROUBLE GANG

Také vás zajímalo, kde se vzala všechna ta trička s vtipnými i roztomilými výšivkami? Na svědomí je má značka Double Trouble Gang a pokud toužíte po oblečení, které to řekne za vás, je právě tahle značka jasnou volbou.


 https://www.instagram.com/p/BXxs6LTBwmJ/?taken-by=boyyboutique

BOYY BAGS

Jejich kabelky i pantoflíčky vzaly letos exotické dovolené i fashion weeky útokem. S sebou i na sebe si je vzaly si je snad všechny street stylové IT girls.


ORSEUND IRIS

Trendy oblečení z New Yorku si napřed zamilovaly úspěšné stylistky a hned po nich všechny online influencerky. Není divu. Chytlavé a cool korzety, kožené šátečky nebo hedvábné pyžamové košile vypadají skvěle a hned upoutají pohledy okolí. Ideální pro minimalistky, které jsou ale rády středem pozornosti.


ADER ERROR

Nejenom korejský beauty segment je na vzestupu. Spolu s kosmetikou jsou to také cool mladé značky oblečení. Třeba Ader Error. 


ERES

Nejžhavější plavky na Instagramu? Podle blogerek jednoznačně ty od značky Eres.  Dostanou vás minimalistické sexy střihy a utlumené barvy také?


HOUSE OF SUNNY

Jenom trendy kousky a originální střihy je hlavní pravidlo, kterým se řídí tato oblíbená streetová značka z Londýna.