15 nejlepších outfitů cen Grammy
Hudební ceny Grammy jsou za námi. Zlatý gramofon si letos odnesla například zpěvačka Taylor Swift, Kendrick Lamar nebo Ed Sheeran. My si z tohoto ročníku odnášíme skvělý pocit, protože róby, které hudební hvězdy předvedly, byly prostě skvostné! Kdo letos svým outfitem zaujal vás?

Jeden z nejoriginálnějších looků předvedla zpěvačka Lady Gaga, která se pro tento večer inspirovala Davidem Bowiem a vzdala tak nedávno zesnulému zpěvákovi poctu. Oblékla šaty Marc Jacobs a vše okořenila křiklavě oranžovými vlasy. Trochu šílené, ale nás to baví.

gettyimages 510452558 6c1f2

Jednoduché, ale výrazné šaty předvedla i Taylor Swift, která si odnášela sošku za své album 1989. Taylor si oblékla dvoudílné šaty Atelier Versace, které doplnila sandálkami Stuart Weitzman. Svěží a mladistvé. Tleskáme.

gettyimages 510439730 master 03ebb

Dokonale sladěn byl i pár Bella Hadid a zpěvák vystupující pod názvem The Weeknd. Modelka i její přítel oblékli elegantní černou a moc jim to dohromady slušelo.

The Weeknd Bella Hadid Glamour 15Feb16 PA b a2e6c

Svými šaty vynikala i zpěvačka Beyoncé, která byla jako vždy originální. Dorazila až na samotný konec Grammy a svatebními šaty, které na sebe oblékla, všem vytřela zrak. Queen B může prostě vše!

beyonce vogue 16feb16 pa b 592x888 2c716

 

Další cool outfity naleznete v galerii: