25 párů bílých tenisek a nová inspirace, jak je nosit
Zapátrali jsme v archívech celebrit a zjistili jsme, že bílé tenisky jsou stále IN. Kecky Adidas Stan Smith nás sice asi nikdy neomrzí, ale podívali jsme se i do aktuálních kolekcí high street značek a návrhářů a vybrali jsme 25 kousků bílých tenisek, které vás budou taky bavit!

Bílá nuda? Říkáte si, jestli vůbec ještě existuje nějaký originální způsob, jak je nosit? Že už jste se bílých tenisek dostatečně nabažili a nic nového už se vymyslet nedá? Omyl!

Vybrali jsme pro vás ty nejlepší kousky, které jsou stále hot. A budete je chtít všechny! Léto je ideální období, kdy můžete vyzkoušet varianty k šortkám, džínům, sukni i k šatům na lítačku po městě.

05 audrey hepburn 1 8e37d


Bílé tenisky jsou nestárnoucí klasika. Dají se nosit ke všemu. Můžete je zkombinovat s kabátem a džínami nebo být trochu za rebelku a obout je k šatům nebo sukni. O síle bílých tenisek věděla i Audrey Hepburn, která je ráda nosila.

Zaručujeme vám, že bílé tenisky ještě nekončí a jsou stylovější než kdykoliv předtím. Podívali jsme se na nejstylovější celebrity současnosti: modelky, herečky i zpěvačky, které na tento hit botníku nedají dopustit a inspirují nás k tomu, abychom si pořídili další a další varianty ikonických bot.

Gigi Hadid ve svých oblíbených bílých teniskách snad i spí. Obráží s nimi nákupy, tělocvičnu i party. Karlie Kloss je kombinuje k červeným úpletovým šatičkám i na cestu letadlem.

A jak se zdá módní božstvo se sportovního stylu asi tak nevzdá, takže pokud nemáte doma bílé tenisky, je na čase to změnit.