Smartphone shopping is the new black.

Víte, že Vánoce už jsou za 45 dní? Nechceme vyvíjet žádný tlak, ale právě teď je ta nejlepší chvíle začít řešit dárky. Anebo proměnu stylu. V klidu, online a přímo z mobilu. Proč ne? Beztak jsme k němu všechny přilepené 24/7.  Nepopírejte to, v redakci na tom jsme stejně. SMSky, telefonáty, e-maily, Instagram, Facebook, donáška jídla... Proč si tedy ze smartphonu neudělat i parťáka na pořádný shopping?

Existuje celá spousta aplikací, které vám vyfiltrují ty nejlepší kousky, poradí se stylingem, inspirují a update šatníku si díky nim můžete dopřát bez toho, aniž byste udělala krok. Shopping time!

shopping time

Tohle jsou 4 naše nejoblíbenější:

1. LikeToKnow.it

Tahle aplikace je přímo dělaná pro zaryté fanynky Instagramu a trendy influencerek. Zajímá vás, co za sukni měla vaše oblíbená IT girl na poslední fotce? Pokud je na LikeToKnow.it zaregistrovaná ona i vy, aplikace vám to prozradí a i s odkazem na daný kousek naservíruje přímo do mailu. Na vás je jen dát fotce s outfitem srdíčko nebo si udělat screenshot. Easy.

2. The Hunt

Pokud nebude vědět ani LikeToKnow.it nebo jste vytouženou sukni zahlédla v reálu a sice si stihla udělat fotku, ale nevíte, o jakou značku se jedná a kde takový kousek koupit, spolehněte se na komunitní aplikaci The Hunt. Vytoužený kousek nahrajete a ostatní módní nadšenci vám pomůžou s jeho hledáním na e-shopech. Teamwork!

3. Vinted

Vintage kabát Dior? Značková kabelka za poloviční cenu? Tenisky, které se minulou sezonu vyprodaly a v oficiálním e-shopu už nejsou? Na Vinted toho najdete celou spoustu! Cool kousky z druhé ruky a velká komunita prodejců i nákupčích vás strhne raz dva. 

4. Shop/Who What Wear

Aplikace, které se stane kurátorem vaší skříně. Žhavé novinky z e-shopů jako je Net-a-Porter, ASOS, H&M nebo Nordstrom hezky pohromadě, rozřazené podle aktuálních trendů, stylu celebrit nebo preferovaných barev. Hezky a přehledně. S touhle aplikací stihnete nakoupit dárky pro ségru i kamarádku do 15 minut a své nové já vykouzlíte ještě rychleji!