5 trendů, na něž se můžeme těšit v roce 2019
Nový rok, nové trendy. Co budeme nosit příští rok?

Nový rok bude plný nečekaných trendů. Minimalismus bude v příštích měsících záhodno vyměnit za barvy, výrazné doplňky a kombinovat se bude hlavně nekombinovatelné. Nesmíte se bát, že budete vypadat trochu jinak (rozumějte, jako kdybyste se oblékala ve spěchu a po tmě), o to totiž v příštím roce půjde především. Nechat kreativní šťávy proudit je hlavním trendem roku 2019. 

Saténové sukně

View this post on Instagram

Such a basket case👀

A post shared by Thora Valdimars (@thora_valdimars) on

Sáténové sukně v létě doslova ovládly Instagram. A nikam se neodporoučely ani na zimu, jak se to se sukněmi občas stává. S teniskami, martenskami, kozačkami i s mokasínami. Nic není špatně. 

Zvířecí vzory

View this post on Instagram

❄️❄️❄️kinda into the glitch

A post shared by elsa hosk (@hoskelsa) on

Zvířecí vzory se pomalu stávají nezbytnou klasikou. Nemusíte se vůbec bát, že v nich budete vypadat uměle nebo moc výrazně. Nosit je je stejně snadné jako nosit černou nebo béžovou. Když si na krk nepověsíte zlatý řetěz s diamanty, umí být jemné a neutrální. 

Skřipce a sponky

View this post on Instagram

It takes a village (of hair clips)

A post shared by Fanny Ekstrand (@fannyekstrand) on

Zkrotit vlasy a yzrát na bad hair day nikdy nebylo snazší. Skřipců a sponek letos můžete použít kolik chcete a nebude vám poletovat ani jeden vlásek. 

Zelená

View this post on Instagram

🔫

A post shared by JOSEFINE H. J (@josefinehj) on

Když budete koukat na velké zelené plochy, prý si tak spravíte zrak. To sice potvrdit nemůžeme ale co rozhodně slibujeme je, že v zelené budete mít mnohem lepší náladu a taky to, že vám bude hodně slušet. Že budete vypadat jako žabka co se stratila ve městě? No to je právě skvělé, ne? 

Kloboučky

View this post on Instagram

🖤

A post shared by Mary L Jean (@maryljean) on

Kloboučky budou všude! Aby taky ne, jsou skvělé. Chrání před deštěm, sluncem i bad hair dny a i ten nejjednodušší outfit bude díky němu mnohem, mnohem zajímavější.