adidas Originals a jeho hvězdy představují kolekci streetwearu pro A3 SPORT
Komerční článek - adidas Originals a jeho hvězdy představují kolekci streetwearu pro A3 SPORT

Propagace značky adidas. Elle.cz není jeho autorem a nemá vliv na jeho obsah.

Značka adidas Originals se potkala se svými hvězdami Darou Rolins a DJ Rockstarem, aby představili vzrušující modely s ikonickým modrým trojlístkem. Kolekce streetwearu je určena pro všechny, kteří sledují nejnovější módní trendy a svůj stylový vzhled nechtějí ponechat náhodě, ale být jako vždy IN jako módní ikona Dara a stylař DJ Rockstar. Modely si berou inspiraci z legendárních ikon z historie značky, ale směřují svým stylem do budoucnosti. Designový tým adidas Originals ve svých návrzích přichází s promyšlenými designy a reflektuje trendy, které udávají tón světovým přehlídkám, ale slepě je nekopírují. Svým pojetím módy se snaží přicházet vždy s něčím novým, být u toho, když se zrodí aktuální módní hit! Vybrané kousky streetwearu mají velké ambice stát se módními MUST HAVE modely letošního podzimu a zimy.

Jednoduchost, podtržená promyšlenými detaily, trendy barevné kombinace a atraktivní designy: zpěvačka Dara Rolins svým nezaměnitelným stylem ukazuje, jak být v nadcházející sezoně považována za módní znalkyni. V letošní sezoně je opět jedním ze základů úspěchu kombinování a vrstvení. Zkuste pod koženou bundu F Night Faux Leather Jacket obléknout kultovní mikinu se třemi pruhy Firebird Track Top ve výrazné fialové, abyste dodala outfitu svěží cool vzhled. Barevné šílenství totiž pokračuje! Nebojte se odvázat a rozsvítit ulice veselými barvami, výrazné kousky míchejte s modely v neutrálních barvách. Sportovnější streetwear s rafinovaností kombinujte s elegantními modely, abyste podtrhli své přednosti. Absolutním hitem stylingu jsou polokotníčkové tenisky Campus Trefoil ST Mid W s koženým svrškem a kombinací metalických prvků nebo velká pletená čepice Brillo Beanie, které znásobí výsledný efekt celého outfitu. Stačí se inspirovat, ale mít svůj styl a umět si s módou hrát. Ulice se pak náhle změní v přehlídkové molo, když po něm budete procházet.

Videoreportáž z focení kolekce adidas Originals pro podzim/zimu 2011 s Darou Rolins a Dominikem Turzou alias DJ Rockstarem pro A3 SPORT předním českým fotografem Tomášem Třeštíkem zhlédnete na facebookovém profilu A3 SPORT: http://www.facebook.com/a3sport.

Kolekci adidas Originals naleznete v prodeji v jednotlivých sportovních prodejnách A3 SPORT po celé České republice. Více informací o kolekci naleznete na webu Nová kolekce adidas Originals nebo na www.a3sport.cz. Více o kolekcích adidas Originals naleznete na www.adidas.cz.