Podívejte se do zákulisí focení říjnové ELLE.

Může být glamour punk? A punk glamour? Tuto otázku si ELLE tým položil u příprav beauty stránek říjnového čísla, která vychází už tento pátek 15. září. Chtěli jsme ukázat make-up trendy jinak. Porušit všechna pravidla a posunout hranice, respektive je všechny rovnou zbořit. A taky se u toho pobavit, protože o to jde u make-upu nejvíc. K tomu jsme potřebovali „dream team", volba byla jasná.

V hlavních rolích topmodelka Denisa Dvořáková, nejslavnější tatérka a beauty guru Kat Von D a make-up artistka Ivana Tokárská. Krásná Denisa si před foťákem Matúše Tótha zahrála na chameleona a proměnila radikálně svůj vzhled hned čtyřikrát. Snadno a rychle, díky rukám Ivany a hlavně ikonickým produktům Kat Von D, které budou od 2. října k dostání ve všech prodejnách Sephora.

Co všechno jde dělat s tolik vychvalovanými linkami Tattoo Liner? Jaká kouzla umí veganské rtěnky? Které dvě paletky rozhodně musíte mít ve své make-up taštičce i vy a proč? To všechno a další triky se dozvíte v říjnovém čísle ELLE.

Abychom vás nalákali na beauty story „Glam Punk", natočili jsme pro vás video, které vám ukáže, jak vypadá focení do ELLE.

{YouTube}Uq4vncbspKo{/YouTube}