Black Friday: Kam za nejlepšími nákupy?
Vánoce jsou přesně za měsíc. A zítra je ten nejlepší den, kdy odstartovat nakupování vánočních dárků. Nebo si jen tak udělat radost. Proč? Protože o půlnoci startuje největší svátek nakupování: Black Friday!

Slevy, slevy, slevy… Tak hlavně o tom je každoroční svátek, kteří milují všichni shopaholici, fashionisti a trendsetteři. Oficiálně je Black Friday den určený k odpočinku po Dni díkůvzdání v USA – který připadá na každý čtvrtý čtvrtek v listopadu – ale po celém světě je na něj spolu se Cyber Monday nahlíženo hlavně jako na největší nákupní dny v celém roce. Nechcete letos vyřešit vánoční dárky s předstihem? Anebo si prostě jen tak udělat radost? Máte možnost. Spousta obchodů a značek připravila na zítřek skvělé akce a štěstí přeje připravenému. Které byste letos neměli vynechat?

Pokud nevíte, co na zvolit na páteční večírek, zvolte klasiku: sexy červenou rtěnku. A rovnou si zlepšete den nějakou novou. V Estée Lauder jsou zítra se slevou 50%! Chybí vám k ní náušnice? Zastavte se v showroomu české značky Antipearle. Na všechny šperky nabízí zítra slevu 25%. V F&F pořídíte něco pro celou rodinu, od pátku do úterý nabízí -70 % na celou dámskou, pánskou i dětskou kolekci. V H&M se můžete obléknout od hlavy k patě do černé barvy v jejich speciální Black Friday kolekci anebo si nakoupit cokoliv jiného ze sortimentu se slevou 20%. Pokud hledáte něco do bytu, běžte do obchodů Kartell nebo v Konsepti, v obou nabízí -20% na všechno.

Anebo se vám nechce tlačit v kamenných obchodech? Nákupy sfouknete i online. Náš oblíbený e-shop Forzieri má slevy až 30% s kódem 'BLACK30' a ne jinak je tomu u Moda Operandi, s kódem 'EXTRA30'. A pozadu nejsme ani my! Skvělá ELLE trička s designy od známých osobností dnes nakoupíte ve speciální akci se slevou 20%! 

ELLE BANNER d782f