Červencová ELLE plná filmu je tu!
Červencová ELLE miluje film, večírky i nové trendy.

Červencová ELLE je tady! Na co se můžete těšit?
První číslo nového šéfredaktora Petra Matějčka se nese ve filmovém duchu. Hvězdou naší obálky je modelka a režisérka Eva Doležalová, se kterou jsme se bavili o jejím filmu Carte Blanche i o tom, jak to opravdu chodí v Hollywoodu.
Společně se značkou Gucci jsme složili poctu slavnému filmu Miloše Formana Vlasy. Je z ní cítit luxus i opojná chuť svobody. Prohlédnout si ji můžete od strany 112.
Stejně jako každý rok vyrážíme i letos na Filmový festival v Karlových Varech. Připravili jsme pro vás kompletní festivalový manuál včetně mapy, kterou vytvořil umělec Pasta Oner.
A co si na festival vzít na sebe? Nalistujte stranu 72. Sestavili jsme pro vás kombinace, které užijete na odpolední promítání i večírek na kolonádě.
Pokud se chcete odvázat, zkuste hippie trend v líčení. Na vlastní kůži ho pro vás otestovala make-up artistka Koki, jež miluje kombinace nejzářivějších barev a nebojí se je nosit.
O tom, co znamená neklid na přehlídkových molech, se rozepsala redaktorka Kateřina Hanáčková. Dopomohly jí k tomu extravagantní výstřelky z dílny Balenciagy, Vetements či Ricka Owense.
Naše beauty redaktorka Monika Marešová zase vybrala kosmetiku, bez níž se v letním horku neobejdete.
Že nestíháte vyladit postavu do bikin? Dáme vám návod, jak se dostat do formy už za 14 dní!
Začíst se můžete do čtyřech povídek o lásce, které pro nás napsaly nejznámější české dokumentaristky.
A na závěr pro vás máme cestovatelského průvodce. Pokud ještě nevíte, kam o prázdninách vyrazit, určitě vás inspiruje kalifornský roadtrip plný skvělých tipů od frontmana skupiny Sunshine, Kaye Buriánka.
To vše a ještě mnohem více vám nabízí červencová ELLE, kterou si rozhodně nesmíte nechat ujít.