Chiara Ferragni oblékla na svoji svatbu tři nádherné modely Dior Haute Couture
Italská módní ikona a blogerka řekla své ANO!

Nevím, jestli jste na tom stejně jako my, ale tuhle svatbu prožíváme prakticky rok. Světová blogerka číslo jedna Chiara Ferragni a italský zpěvák Federico Leonardo Lucia alias Fedez se zasnoubili během umělcova koncertu ve Veroně loni v květnu 2017. Živě ho přenášela jedna z italských televizí spolu se sociálními sítěmi obou italských celebrit (Fedez má před 6,3 milionu a Chiara 14,1 milionu followerů). Ti se rázem stali nejsledovanějším párem roku. 

Zvlášť když Chiara pár týdnů nato oznámila, že čekají svého prvního potomka a průběh celého těhotenství sdílela se svými fanoušky na sociálních sítích. Svatba byla stanovena na 1. září 2018, a to nejen proto, aby jejich syn Leone Lucia povyrostl (teď je mu pět měsíců), ale hlavně aby bylo dost časů na epické přípravy. 

Oslavu lásky nazvali #TheFerragnez a na hosty čekala řada překvapení v podobě stylových pozvánek, maskota nevěsty a ženicha nebo vlastního letadla, které je přepravilo do místa konání akce. Tím se stalo panství v nádherném sicilském barokním městečku Noto a snoubenci se ho rozhodli vyzdobit ve stylu hudebního festivalu Coachella, takže nechyběly různé pouťové atrakce, ruské kolo a mnohé další. 

První šaty, jež Chiara zvolila na rodinnou večeri o den dříve, byly nádherné, na míru šité šaty Prada ve starorůžovém odstínu. Doplnila je lodičkami s nízkým podpatkem a svými oblíbenými šperky. To už ale celý svět s napětím očekával odhalení svatebních šatů. Nakonec zvítězilo přátelství s italskou návrhářkou Marií Grazií Chiuri, kreativní ředitelkou francouzského módního domu Dior. Ten se postaral o troje šaty Dior Haute Couture, které všem hostům i followerům na Instagramu doslova vzaly dech. Šatům na obřad dominovala nádherná krajka a velká tylová sukně. Nechyběly ani speciální lodičky se jménem. Druhé svatební šaty se více přiblížily kolekci Dior jaro/léto 2017 a byly plné poselství. Nádherných vzkazů, obrázků a jiných symbolů odkazujících na život italské blogerky. Poslední šaty na party byly také z dílny Dioru, tentokrát se jednalo o krátké koktejlky s nabíranou sukní a korzetovým vrškem. Šaty pro družičky navrhla italská módní návrhářka Alberta Ferretti.