Co bude ELLE dělat o víkendu?
Víme o skvělých akcích, které by neměly uniknout ani vám.

O víkendu se chystáme nakupovat! Nejenom. Vypadá to na skvělý víkend a jaro ve vzduchu, tak určitě někam vyrazte. Kde potkáte ELLE? 

WEEKEND VIBES YOGA

Není nic lepšího, než víkend načít v klidu, bez spěchu a někde, kde je to krásné. Přesně proto se v sobotu v 10 hodin vydejte do Namastery. Probíhá tu totiž pravidelná Weekend Vibes Yoga.

www.namastery.cz

MIRO SABO SAMPLE, ARCHIVE a STOCK SALE

Blíží se MBPFW, takže plán je jasný: (do)vybavit svou skříň kousky od českých designerů. S nákupy začneme už v pátek, na adrese Radlická 50, tedy ve Stolen salonu, kde zítra startuje pop-up Mira Saba. Nakupovat modely z jeho archivu můžete až do 6. dubna 2018.

www.facebook.com/stolenstudio

CZECH DESIGNERS MARKET BY BIBLOO

Pokračovat budeme ve 4. patře OD Kotva. Proč? Protože právě tady v rámci doprovodného programu MBPFW bude opět probíhat originální market s modely českých návrhářů, kteří pro vás vybrali nejoblíbenější kousky ze svých ateliérů. Nakupovat je tu budete moci až do 26. března!

www.bibloo.cz

POKOJOVKY x JAKOBY MONGOL

Pokud chcete vítat jaro i jinak, než jen ve skříni, je pro vás dělaný letenský pop-up v Jakoby Mongol. Tam se na celý březen přestěhovaly Pokojovky a tak se do Veverkovy 8 můžete zastavit pro pokojovky (jak jinak), řasokoule, kaktusy, airplants či terária. Kromě toho se v sobotu můžete přidat na workshop výroby terárií. Více ZDE.

www.pokojovky.co

PRAGUE BURLESQUE FESTIVAL

Kam večer? V tom máme také jasno. Festival burlesky je opět tady! Letošní událost vzdává hold legendární burleskní tanečnici La Savona, která v roce 2012 byla uvedena do burleskní síni slávy v Las Vegas a je nejznámější burleskní umělkyní původem z Prahy. 

www.pragueburlesquefestival.cz