Co, kdy a jak nosit?
Vše o spodním prádle, co byste měla vědět.

Pokud chcete být opravdu svůdná, vyberte si jednotný set podprsenka-kalhotky. Jestli se pak celkový dojem chystáte dotáhnout na maximum, kupte si ze stejné kolekce i podvazkový pás. Pohodlné boxerky jsou fajn na neděle, na dny, kdy máte volno, a na cestování. Bokové spodní kalhotky se hodí k nízkým džínám, klasické ke kalhotám. Tanga zvolte v momentě, kdy chcete oblečení trochu okořenit a máte v úmyslu si vzít na sebe něco dekadentního či frivolního nebo jen nechcete, aby byly kalhotky na dotek pod oblečením cítit. Stahující kalhotky noste pod malé černé, v práci, a když chcete v šatech zaujmout štíhlou figurou. Obloukem se vyhněte modelu string, kde se cedulka nedá umístit nikam jinam než na přední díl.

Zlatá pravidla:
Pod bílou halenku bílou podprsenku, pod průsvitné topy tělovou. Bílá totiž svítí téměř pod každým transparentním materiálem, zatímco tělová ne.
Tanga se nosí proto, aby nebyla pod oblečením vidět. Myslete na to a za žádných okolností je nenechte vykukovat z bokových kalhot. Koukající kalhotky jsou horší než holý zadek.

Zatoužila jste po nějakém dokonale svůdném prádle? Pak se podívejte na ELLEshop a můžete rovnou nakupovat!