Co si určitě pořídí na léto šéfredaktorka ELLE?
Holá ramena. Je jedno, jestli se o prázdninách chystáte do Saint Tropez, na chalupu do jižních Čech nebo zůstanete ve městě, jediná věc, která by vám neměla chybět ve vašem zavazadle nebo ve skříni jsou šaty nebo top s odhalenými rameny. Zamilovala se do nich i naše šéfredaktorka Andrea.

"Boho chic, rozevláté sukně a tuniky není úplně můj styl, ale do topů a šatů s odhalenými rameny jsem se letos zamilovala." Topy Andrea hodlá kombinovat ve stylu sedmdesátých let buď s kalhotama do zvonu a vysokými podpatky anebo širokými nohavicemi a gladiátorskými sandálky.

"Umím si ale představit, že černý top obleču i například s pouzdrovou anebo koženou sukní a jehlovými podpatky. To je ideální kombinace na večer do baru nebo na večeři."

Street styleŠaty jsou na nošení ještě jednodušší, sandále jak s podpatkem nebo bez, kabelka přes rameno a čím jižněji se nacházíte, tím potřebujete větší klobouk.

Samozřejmě nesmíte zapomenout ani na ochranný faktor. Kosmetická redaktorka ELLE doporučuje samoopalovací suchý olej Marula s ochranným faktorem 50 od Vita Liberata, který v jednom kroku vyživuje, dodává přirozený bronz a chrání přes UV paprsky. Must-have na následující týdny.