Džínový overal: Jak nosit lacláče právě teď
Džínové lacláče nesmí ve vašem letním šatníku chybět. I když jste jim dlouho odolávala, je nejlepší čas si alespoň jedny pořídit. Možností, jak je nastylovat, se nabízí mnohem více než v předchozích sezonách. Z denimového overalu se stává univerzální kousek a must-have následujících týdnů a měsíců.

Overaly se v šatnících cool holek zabydlují už několik sezon a získaly si své čestné místo i u celebrit a modelek, které na ně nedají dopustit. Hlavně na ty džínové. Stačí jediný pohled na street style a hned vám bude jasné, že lacláče zkrátka potřebujete. Jak je nosit právě teď?

Crop top jako Taylor Swift

Taylor Swift

Sexy kombinace, kterou si zamilujete. Držte se jednoduchých barev, přidejte k tomu kabelku před rameno, bílé tenisky a máte perfektní outfit do města i na rande.

Svetr jako Chiara Ferragni

Chiara Ferragni

Italská blogerka a návrhářka Chiara Ferragni je častým objektem street style fotografů pro svůj bezchybný styl. Inspirujte se jejím outfitem z pařížského fashion weeku a do deštivého dne si oblečte džínový overal, zářivě růžový svetr a stejně barevné doplňky. 

Tričko jako Emma Genier

Emma Genier

Modelka Emma Genier ví, jak nosit lacláče. V New Yorku si je oblékla spolu s tričkem a batohem. Inspirujte se jejím lookem - ideální kombinace na léto.

Ve fotogalerii najdete super letní inspiraci, jak nosit džínové lacláče v podání celebrit a fashion blogerek z celého světa.