ELLE SE ZAMILOVALA! DO OVERTONE FESTIVALU
Jak už z elle.cz dobře víte, v sobotu proběhlo první „vydání“ nové hudební události u nás – Overtone Festivalu. Jaký byl?

Stylový! Aby ne, když nám ho v rámci celosvětově úspěšného projektu H&M Loves Music přivezla oblíbená módní značka. A navíc se organizátorům povedlo něco těžko uvěřitelného – velká pivní zahrádka v Riegrových sadech se proměnila v komorní festivalový prostor, kde se všichni cítili pohodlně, uvolněně a hlavně příjemně. Takže úplně jinak než v běžný všední den na tomto místě. A zdaleka za to nemohla jen neotřelá dramaturgie přehlídky, z níž ELLE nejvíc nadchli dánští alternativní popaři The Asteroids Galaxy Tour. Naopak hlavní tahouni festivalu Milky Chance příliš neoslnili – zněli, jak kdyby nám místo plnohodnotného koncertu servírovali několikrát dokola tři stejné písně. Za dobrou atmosféru mohli stejným dílem jako hudba i její posluchači. Do „Riegráčů“ prostě v sobotu dorazili po všech stránkách hezcí lidé.

Takže, první Ovetone Festival byl hodně příjemnou hudebně-společenskou událostí. Proto se už teď těšíme na jeho druhé pokračování, které nás čeká „conevidět“. Je v plánu, že Overtone Festival bude probíhat čtyřikrát do roka, navíc ne vždy v Praze. Tak čau brzy.

Podívejte se do naší galerie, jak to tam bylo fajn! (foto: Magdaléna Straková)