Exkluzivně v ELLE: Nová cool kolekce Gucci Garden
Každá kolekce, kterou pro Gucci navrhne Alessandro Michele, nás baví víc a víc. Po cruise v Londýně a pánské na jaro - léto 2017 v Miláně přichází s dalšími kreacemi. Skvělou zprávou je, že si je budete moci pořídit brzo. Hodně brzo. Jste připraveni na zahradu rajských pokušení podle Gucci?

Alessandro Michele od svého nástupu na post kreativního ředitele italské značky Gucci se permanentně stará o pořádný rozruch. Kluky oblékl do hedvábných halenek, holky do super lesklých a sexy kreací, o kterých si na první pohled můžete říct, že jsou moc, ale hned se do nich zamilujete.

Zatímco jiní designéři potřebují rok a více, aby si získali přízeň celebrit, stylistů, zákazníků a ještě navíc módních kritiků, Alessadrovi stačil jeden jediný den. Od ledna 2015 se o něm prakticky nemluví jinak než v superlativech. Jeho excentrické šaty a doplňky plné kytek, hadů, mašlí a koček plní stránky módní magazínů a Instagram ve velkém. Chtějí je všichni.

Patříte-li, stejně jako my v ELLE, mezi Alessandrovy velké fanoušky, máme pro vás skvělou zprávu! Designér udělal další kolekci a nemusíte na ni čekat několik měsíců. Gucci Garden s úplně novým potiskem bude k dostání od 5. července a to pouze on-line.

Gucci Garden

Těšit se můžete na topy, džíny, tenisky, kabelky, sukně, plisované šaty a bundičky s úplně novým vzorem, který Alessandro navrhnul. V zahradě Gucci se prolínají rozkvetlé růže s ptáčky, barevnými motýlky, beruškami a sexy hady na krémovém nebo černém podkladu. Určitě si kolekci nenechejte ujít, kousky budou pouze v limitovaném počtu kusů. 

Jak kolekce vypadá? ELLE vám exkluzivně přináší celou kolekci Gucci Garden. Ale pozor! Budete chtít naprosto všechno, takže si už začněte dělat místo ve skříni.