Exkluzivní ELLE Beauty Club je tady!
Jedním kliknutí se můžete stát součástí jedinečného projektu ELLE.

Chcete dostávat kosmetické tipy od profesionálů, které budou jen pro vás? Zaregistrujte se do ELLE Beauty Clubu, kde vás čekají pravidelné soutěže, insider triky a tipy nebo originální videa a tutorialy. Stačí kliknout ZDE.

Ve spolupráci s kosmetickými odborníky jsme se rozhodli vytvořit projekt, který pomůže každé z nás. V článcích a videích vám ukážeme, jak se správně odličovat,jaké jsou nejnovější kosmetické trendy, jaké produkty používat a jak s nimi pracovat. Každý týden se můžete těšit také na soutěže, které jsou určeny jen pro členky klubu.

elle beauty club

Naší specialitou jsou ovšem videa a tutorialy, ve kterých vystupují známé celebrity i modelky. Ty vám poradí s tím, jak se nalíčit, co nosit nebo prozradí své osobní triky.

Pokud vás zajímají tajné akce ELLE, budete první, které o nich budou vědět. Členky klubu jsou pro nás automaticky na seznamu hostů.

elle beauty club

Těšíme se na vás a pokud se vám náš ELLE beauty club bude líbit, můžete pozvat i vaší kamarádku. Navzájem vám půjdou beauty triky určitě ještě líp!