Forever 21 konečně v ČR!
Být stále mlád… To si nepřeje jen Karel Gott, ale i my všichni. Alespoň stylem. Cítit se svěže, hip a trendy, jako by vám bylo 21, teď můžete raz dva. Americká značka Forever 21 je totiž od letošního podzimu v Praze - a vybere si u ní každý!

Legendární fast-fashion značka založená v Los Angeles v roce 1984 otevře svůj první obchod v České republice v Centru Černý Most a je hned několik důvodů, proč tam musíte, ať už jste či nejste millennial:

    1. Aktuální trendy má Forever 21 v malíčku a na štendrech je najdete zcela bezprostředně poté, co se zrodily. Tajemství značky je neustálé obměňování nabídky a nová várka stylových kousků každý den. Můžete si tedy být jisti, že váš outfit nikdy nebude pasé, ale právě naopak – vždy up-to-date.

    2. Naučíte se experimentovat, protože tato značka si hraje s velkou škálu různých stylů, střihů i barev a dává příležitost vyjádřit se originálně každému, kdo v oblékání vidí především zábavu.

    3. Na jednom místě najdete oblečení pro každou příležitost. Od každodenního looku po večerní a chic kousky. A to je přeci skvělé!

    4. Mladého ducha v sobě probudíte hned, co vejdete do obchodu. Tento módní gigant ztělesňuje podstatu mladé generace a překládá jej pro všechny věkové kategorie.

    5. Nezruinujete se, protože Forever 21 se honosí tím, že má spolu nikdy nekončícím tokem těch nejžhavějších módních trendů i velmi dostupné ceny. Navíc, pokud budete mezi prvními 200 návštěvníky, dostanete dárkový poukaz v hodnotě 250Kč na první nákup!

A na co se můžete od nové značky těšit?

Na naši selekci kousků a stylů, které jsme si oblíbili a na které si rozhodně děláme zálusk, se podívejte v galerii!