Gucci Décor je tady! Seznamte se s nejnovější kolekcí nábytku italské značky.
Je vám blízký eklektický styl Alessandra Michele? Teď si ho můžete užívat nejen ve svém šatníku, ale i doma!

Módní styl Gucci se od nástupu módního návrháře Alessandra Michele skloňuje snad ve všech pádech. Jedni ho milují, jiní nesnáší. Jeho charakteristický rukopis dává dohromady zdánlivě neslušitelné styly, boří hranice a vytváří překvapivé bláznivé kombinace. A ode dneška si tento jeho mix nálad s výraznou dávkou extravagance můžete dopřávat nejen ve svém šatníku, ale i doma. 

Na pulty obchodů i online totiž míří nová kolekce Gucci Décor. A samozřejmě i zde je podle návrháře dovoleno vše. Z materiálů tvíd, střídá krajku, hadí kůži, třpytky či satén. Motivy hadů jdou ruku v ruce s obrázky tygrů, květin, barevného ptactva nebo dětských medvídků. Prostě od každého trošku. Alessandro tento styl hrdě označuje za romantický eklektismus. Líbí se vám? 

V kolekci najdete nábytek jako jsou křesla, paravany, stolky, polštáře nebo porcelán - vázy, cukřenky, talíře či mísy. Ten vyrábí pro Gucci značka Richard Ginori - kultorvní italská společnost založená v roce 1735. Právě díky jejich přístupu dokázala Alessandro Michele vytvořit tuto keramiku, která vyžaduje ruční malování. 

My nutně potřebujeme vše! Co vy?