Hledáte exkluzivní zážitek? Zajděte do vinotéky Dom Pérignon P2
Pětihvězdičkový luxusní hotel Mandarin Oriental nabízí exkluzivní zážitek v elegantní vinotéce Dom Pérignon P2. Zajděte si na speciálně připravené menu párované s ikonickým šampaňským Dom Pérignon.

Nově otevřená stylová vinotéka Dom Pérignon P2 je ukryta v prostorách pod restaurací Spices hotelu Mandarin Oriental. Kulinářský zážitek umocní unikátní prostor sklepení bývalého dominikánského kláštera, který pojme 6 až 20 hostů. Šéfkuchař Stephen Senewiratne připravil  Dom Pérignon Menu tak, aby bylo v dokonalé harmonii s charakterem legendární značky Dom Pérignon z francouzského opatství Hautvillers. Menu je speciálně párované s ročníkovými víny Dom Pérignon Vintage 2009, Dom Pérignon Rosé Vintage 2005 a Dom Pérignon P2 2000. Cena menu pro jednu osobu je 7750 Kč (299 eur).

Dom Pérignon – P2 2000

Ročník 2000 byl charakteristický neustálým střídáním chladného a deštivého počasí s horkem a bouřkami. Léto bylo nejisté a pochmurné. Během pár posledních srpnových dnů se však počasí zázračně vylepšilo a svou přízeň zachovalo až do konce sklizně. 

mnm

Zatímco Dom Pérignon Vintage 2000, uvedené na trh v roce 2008, odhalovalo harmonickou kombinaci svěžesti a zralosti, Dom Pérignon Plénitude 2 (P2) představuje zcela nový výraz. Prodloužená doba zrání (dohromady 16 let) umožnila vzniknout vínu na vrcholu energie a vitality, které se stalo výrazným zpodobněním značky Dom Pérignon. Zákazníci restaurace Spices hotelu Mandarin Oriental jej mohou ochutnat v rámci degustačního Dom Pérignon Menu.

Informace ohledně menu a rezervace jsou dostupné na webových stránkách hotelu Mandarin Oriental www.mandarinoriental.cz.